Μπαρτσελόνα – Παρί: ΚΟΚΚΙΝΗ ο Αραούχο, 1-1 ο Ντεμπελέ! (vid)
Εφιάλτης για Κέιν αν μείνει ξανά άτιτλος, αλλά θέλει να δείξει… κουλ
Προειδοποιεί ο Αρτέτα – «Επιστρέφουν αυτοί οι δύο! Πάμε για πρόκριση μέσα στο Μόναχο»
Μαγική ενέργεια από τον Γιαμάλ και έτοιμο γκολ στον Ραφίνια για το 1-0 της Μπαρτσελόνα! (vid)
Γιουνάιτεντ, σε διαλύει η Λίβερπουλ – Οι «reds»… παίρνουν τον στόχο του Τεν Χαγκ!
PODCAST: Neverkusen θέλατε; Φιλάκια από Τσάμπι!
H Νιούκαστλ θέλει να φέρει στο Νησί τον επόμενο σέντερ φορ που θα κάνει χαμό!
Έκαψαν φανέλα του Ντεμπελέ στη Βαρκελώνη! (vid)
Μπέλινγκχαμ σε Σίτι: «Σε λένε φαβορί! Ήσυχα, εμείς είμαστε η Ρεάλ…»
Μπαρτσελόνα VS Παρί, Ντόρτμουντ VS Ατλέτικο: Ιδού οι ενδεκάδες! (pics)
Champions League: Οι οπαδοί της Μπαρτσελόνα έκαναν Κόλαση την ατμόσφαιρα! (pics)
Υπέροχα νέα για τον Αρτέτα: Υπολογίζει κανονικά τον Όντεγκαρντ! (pic)
Δήλωση ψυχολογίας από Τούχελ: «Εμείς το φαβορί, εμείς θα περάσουμε!»
Αλλάζει τελείως η Μπάγερν Μονάχου από το καλοκαίρι: «Σκοτώνει» πρωτοκλασάτο επιθετικό της!
Γκράνιτ Τζάκα: Η εξιλέωση
Προβλέψεις

Mέχρι και 15 απόδοση

Οι προβλέψεις του "Βασιλιά" για την Πέμπτη (24/4), με τα ημιτελικά του Γιουρόπα Λιγκ, στο προσκήνιο.

Χθες πιάσαμε το Μπενζεμά, που μας δικαίωσε, όμως σήμερα έχουμε παιχνιδάρες με θέα το Τορίνο.

Η Γιουβέντους ταξιδεύει για το “Ντα Λουζ” που είναι και η πιο δύσκολη κλήρωση που θα μπορούσε να έχει, όπως και της Μπενφίκα το ίδιο. Οι Πορτογάλοι θέλουν αυτό που έχασαν πέρσι στο 90+2′, ενώ οι Ιταλοί έχουν βάλει στόχο το τρόπαιο για την εξιλέωση.

Οι “μπιανκονέρι” τους τελευταίους μήνες παίζουν καλά σε ένα από τα δύο ημίχρονα, ενώ οι “αετοί” βάζουν μπρος στο δεύτερο ημίχρονο συνήθως. Ως εκ τούτου, θα πάμε με το ημίχρονο/τελικό, όπου θα ελπίσουμε σε ένα γκολ της Γιούβε στην αρχή και απάντηση της Μπενφίκα στην επανάληψη. Διπλό ημίχρονο/χ τελικό λοιπόν, με την απόδοση να φτάνει στο καλοπληρωτέο 15.0(στο ίντερνετ, ο ΟΠΑΠ μπορεί να το χει κανά δεκάρι), ενώ και το 1-1 ακριβές σκορ, δεν είναι άσχημο, με 6.00 απόδοση.

Πάμε και στον ισπανικό εμφύλιο, όπου ο ΟΠΑΠ βλέπει φανερό φαβορί τη Σεβίλλη κόντρα στη Βαλένθια. Οι “νυχτερίδες” έχουν απουσίες στην άμυνα, οπότε ο άσος είναι πρώτο σημείο, αλλά σε 1.60 εμείς δεν ποντάρουμε/προτείνουμε ποτέ. Ούτε το ημίχρονο/τελικό στη λογική του 1/1, πληρώνει εντυπωσιακά(2.5) για αυτό θα πάμε σε ακριβές σκορ.

Θα πάμε με το σκορ που θα δώσει καλό προβάδισμα στη Σεβίλλη, αλλά αφήνει και μια πισινή στη Βαλένθια. 3-1 λοιπόν. Σε ιντερνετικό στοίχημα φτάνει 14.0, ενώ ο ΟΠΑΠ πληρώνει 12.0.

Για πρώτος παίκτης που θα σκοράρει κάνει μπαμ το 5.00 του Μπάκα, που είναι σε τρομερή φόρμα τους τελευταίους δύο μήνες.