Κανείς στην Τσέλσι δεν θα καταλάβει ΠΟΤΕ πως ο Τζάκσον αστόχησε από εκεί! (vid)
Ο Μίλικ μίλησε στο τέλος νικώντας τον Μανδά κι έστειλε τη Γιουβέντους στον τελικό! (vid)
H Άρσεναλ έστειλε μήνυμα σε όλους με την ιστορική «πεντάρα» στην Τσέλσι! (vid)
Le Parisien: Η Παρί ενεργοποιεί τη ρήτρα της χαφάρας της Σίτι!
Μπεν Γουάιτ και Χάβερτς έστειλαν για… τσάι την άμυνα της Τσέλσι! (vids)
Λάτσιο – Γιουβέντους: «Ντοπιέτα» ο Καστεγιάνος, ισόπαλο το συνολικό σκορ! (vids)
Έξαλλος ο Αλόνσο στην προπόνηση: «Όχι, γαμ@@νες γιώμες» (vid)
Δυο παίκτες της Premier League συνελήφθησαν για βιασμό και σεξουαλική επίθεση!
Ίντερ: Και ιστορία έγραψε και δεύτερο αστέρι έραψε!
«Κανονιά» του Τροσάρ και 1-0 η Άρσεναλ κόντρα στην Τσέλσι! (vid)
Ο Λουίς Ενρίκε τρελάθηκε και θέλει διακαώς το τρεμπλ με την Παρί!
Αρχηγική κίνηση από τον Μόντριτς: Έτσι, κλείνει στόματα στη Ρεάλ!
Αγγλική εφημερίδα βλέπει νέο «πόλεμο» Σίτι- Άρσεναλ για τον Γκιμαράες!
Άσχημα νέα για τη Λίβερπουλ: Ο Κλοπ επιβεβαίωσε τον τραυματισμό του Ζότα!
Ο Βλάχοβιτς δηλώνει ερωτευμένος με τη Γιουβέντους και δεν… βλέπει την Παρί!
Κόσμος

Στο «νήμα» ο Παναμάς την Βολιβία

Στο 87' λυτρώθηκε ο Παναμάς και πήρε μία σπουδαία νίκη απέναντι στη Βολιβία με 2-1.

Σε έναν αγώνα που δεν υπήρχε φαβορί, ο Παναμάς επικράτησε της Βολιβίας με 2-1 και ξεκίνησε με το δεξί τις υποχρεώσεις του στο «Κόπα Αμέρικα».

Στον αγωνιστικό χώρο ο Παναμάς μπήκε σαφώς καλύτερα, βρήκε τα πατήματά του και κατάφερε να προηγηθεί στο 11′ όταν ο Κουιντέρο βρήκε άψογα τον Πέρεζ και ο τελευταίος έγραψε το 1-0.

Δύο λεπτά αργότερα ο Άρτσε βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση μέσα στην αντίπαλη περιοχή αλλά δεν κατάφερε να ισοφαρίσει για την ομάδα του.

Στην συνέχεια και παρά την αρχική πίεση της Βολιβίας, ο Παναμάς μονοπώλησε στις ευκαιρίες κυρίως με δράστη τον Πέρεζ, που ωστόσο δεν κατάφερε να δώσει αέρα δύο γκολ στην ομάδα του.

Όταν όμως σπαταλάς ευκαιρίες συνήθως τιμωρείσαι. Έτσι και η Βολιβία τιμώρησε τον Παναμά όταν στο 54ο λεπτό ο Άρτσε εκμεταλλεύθηκε την αδράνεια της αντίπαλης άμυνας και έκανε το 1-1.

Ο Κουιντέρο βρέθηκε πολύ κοντά στο γκολ όταν στο 74′ δοκίμασε το πόδι του αλλά ο Λάμπε του είπε «όχι».

Και ενώ όλα έδειχναν ότι το παιχνίδι θα έληγε με ισόπαλες τις δύο ομάδες ήρθε ο Αρόγιο στο 87′ να τροφοδοτήσει υπέροχα τον Πέρεζ και εκείνος με τη σειρά του να κάνει το 2-1.

Στον εναπομείναντα χρόνο μέχρι την λήξη δεν άλλαξε κάτι και ο Παναμάς πήρε μία σπουδαία νίκη.