Απίθανη Λίβερπουλ, δύο γκολ σε… δύο λεπτά! (vid)
Home Page

Η ομάδα του Κλοπ χρειάστηκε μόλις λίγα δευτερόλεπτα για να κλειδώσει την πρόκριση στους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ!

10.12.2019 | 21:16

Η Λίβερπουλ κατάφερε να… κλειδώσει το ματς κόντρα στην Σάλτσμπυργκ μέσα σε δύο λεπτά!

Η ομάδα του Κλοπ μπήκε αποφασισμένη στο δεύτερο ημίχρονο κόντρα στην Σάλτσμπουργκ. Το πολυπόθητο γκολ για τους Άγγλους ήρθε στο 57′ με τον Κεϊτά να κάνει το 1-0 με κεφαλιά, μετά από σέντρα του Μανέ. Σαν να μην έφτανε αυτό, ένα λεπτό αργότερα, ο Σαλάχ με εκπληκτική κούρσα πέρασε και τον τερματοφύλακα των Αυστριακών και από αρκετά πλάγια σημείωσε το 2-0!