Παρί για… ριφιφί στο Μοντζουίκ, 1-3 με Βιτίνια και Μπαπέ! (vids)
Αντσελότι… είσαι τρέλα: «Ρεάλ, μην αγχώνεσαι! Παίζουμε στην διοργάνωση μας»
Απίθανη… ζεμπεκιά από Χούμελς και μείωσε η Ατλέτικο Μαδρίτης! (vid)
Μπαρτσελόνα – Παρί: ΚΟΚΚΙΝΗ ο Αραούχο, 1-1 ο Ντεμπελέ! (vid)
Εφιάλτης για Κέιν αν μείνει ξανά άτιτλος, αλλά θέλει να δείξει… κουλ
Προειδοποιεί ο Αρτέτα – «Επιστρέφουν αυτοί οι δύο! Πάμε για πρόκριση μέσα στο Μόναχο»
Μαγική ενέργεια από τον Γιαμάλ και έτοιμο γκολ στον Ραφίνια για το 1-0 της Μπαρτσελόνα! (vid)
Γιουνάιτεντ, σε διαλύει η Λίβερπουλ – Οι «reds»… παίρνουν τον στόχο του Τεν Χαγκ!
PODCAST: Neverkusen θέλατε; Φιλάκια από Τσάμπι!
H Νιούκαστλ θέλει να φέρει στο Νησί τον επόμενο σέντερ φορ που θα κάνει χαμό!
Έκαψαν φανέλα του Ντεμπελέ στη Βαρκελώνη! (vid)
Μπέλινγκχαμ σε Σίτι: «Σε λένε φαβορί! Ήσυχα, εμείς είμαστε η Ρεάλ…»
Μπαρτσελόνα VS Παρί, Ντόρτμουντ VS Ατλέτικο: Ιδού οι ενδεκάδες! (pics)
Champions League: Οι οπαδοί της Μπαρτσελόνα έκαναν Κόλαση την ατμόσφαιρα! (pics)
Υπέροχα νέα για τον Αρτέτα: Υπολογίζει κανονικά τον Όντεγκαρντ! (pic)
Παρί Σεν Ζερμέν

Απίθανο ματς με… 8 γκολ στο Αμιέν-Παρί! (vid)

Αμιέν και Παρί Σεν Ζερμέν χάρισαν ένα... πλούσιο 90λεπτο με τις δύο ομάδες να μοιράζονται από έναν βαθμό από το τελικό 4-4!

Απίθανα πράγματα στην αναμέτρηση της Αμιέν με την Παρί, με τις δύο ομάδες να μένυν στο 4-4! Η Παρί βρέθηκε πίσω στο σκορ με 3-0, αλλά κατάφερε να γυρίσει το ματς σε 4-3, ωστόσο οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στα τελευταία δευτερόλεπτα!

Το πρώτο ημίχρονο άνηκε εξ ολοκλήρου στους γηπεδούχους! Η Αμιέν ήταν εκπληκτική και η Παρί Σεν Ζερμέν… αγνώριστη. Στο 5′ ο Γκιρασί άνοιξε το σκορ για την Αμιέν. Η πίεση προς τα καρέ της Παρί καλά κρατούσε, με την ομάδα του Τούχελ να κάνει αρκετά λάθη στην άμυνα και στις μεταβιβάσεις προς την επίθεση.

Έτσι οι γηπεδούχοι κατάφεραν να κάνουν το 2-0 στο 29’΄με εξαιρετικό σουτ από τον Κακουτά!Σαν να μην έφτανε αυτό για την Παρί, δέχθηκε και τρίτο γκολ στο 40΄ με τον Ντιαμπατέ να γράφει το 3-0!

Πάντως, οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να μειώσουν σε 3-1 πριν την λήξη του ημιχρόνου με τον Ερέρα!

Η Παρί όμως μπήκε αποφασισμένη για να φέρει.. τούμπα το ματς στο δεύτερο ημίχρονο. Οι Παριζιάνοι μπήκαν δυνατά και κατάφεραν να μειώσουν σε 3-2 με τον Κουασί στο 60′. Η πίεση της ομάδας του Τούχελ ολοένα και αυξανόταν με την Αμιέν να κρατάει με νύχια και με δόντια το προβάδισμα του ενός γκολ!

Όμως οι πρωταθλητές Γαλλίας έφεραν το ματς στα ίσα στο 66′ με το δεύτερο γκολ του Κουασί! Η ολική ανατροπή για τους φιλοξενούμενος ήρθε στο 74΄με σκόρερ τον Ικάρντι, με τους ποδοσφαιριστές της Παρί να ξεσπούν σε έξαλλους πανηγυρισμούς!

Όλα έδειχναν πως η ομάδα του Τούχελ θα πάρει μια νίκη που φαινόταν χαμένη, ωστόσο η Αμιέν κατάφερε να ισοφαρίσει στο 93΄πάλι με τον Γκιρασί για το τελικό 4-4!