«Γροθιά» στους παίκτες της Τσέλσι το μήνυμα πιτσιρικά στις εξέδρες (pic)
Από τους λίγους ρομαντικούς ο Τιάγκο Σίλβα – Συμφώνησε με την τελευταία του ομάδα
Δεν πίστευε στα μάτια του ο Αρτέτα: Τα έπαθε ΟΛΑ στο δεύτερο γκολ του Μπεν Γουάιτ! (pic)
Ο Ποτσετίνο είπε αλήθειες για την Τσέλσι, μετά την «πεντάρα» από την Άρσεναλ!
Κανείς στην Τσέλσι δεν θα καταλάβει ΠΟΤΕ πως ο Τζάκσον αστόχησε από εκεί! (vid)
Ο Μίλικ μίλησε στο τέλος νικώντας τον Μανδά κι έστειλε τη Γιουβέντους στον τελικό! (vid)
H Άρσεναλ έστειλε μήνυμα σε όλους με την ιστορική «πεντάρα» στην Τσέλσι! (vid)
Le Parisien: Η Παρί ενεργοποιεί τη ρήτρα της χαφάρας της Σίτι!
Μπεν Γουάιτ και Χάβερτς έστειλαν για… τσάι την άμυνα της Τσέλσι! (vids)
Λάτσιο – Γιουβέντους: «Ντοπιέτα» ο Καστεγιάνος, ισόπαλο το συνολικό σκορ! (vids)
Έξαλλος ο Αλόνσο στην προπόνηση: «Όχι, γαμ@@νες γιώμες» (vid)
Δυο παίκτες της Premier League συνελήφθησαν για βιασμό και σεξουαλική επίθεση!
Ίντερ: Και ιστορία έγραψε και δεύτερο αστέρι έραψε!
«Κανονιά» του Τροσάρ και 1-0 η Άρσεναλ κόντρα στην Τσέλσι! (vid)
Ο Λουίς Ενρίκε τρελάθηκε και θέλει διακαώς το τρεμπλ με την Παρί!
Μάντσεστερ Σίτι

Κουμάντο κάνει η Σίτι και κλείνει το μάτι στον Μουρίνιο!(vid)

Η Μάντσεστερ Σίτι έδειξε την ανωτερότητά της κόντρα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και πέρασε με 2-0 στον τελικό του Λιγκ Καπ.

Μία ανώτερη Μάντσεστερ Σίτι, σε όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης, κέρδισε τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με 2-0 μέσα στο Ολντ Τράφορντ και προκρίθηκε στον τελικό του Λιγκ Καπ. Η ομάδα του Πεπ Γκουαρντιόλα ήταν μία ταχύτητα πιο γρήγορη από την συμπολίτισσά της και με τα γκολ των Στόουνς και Φερναντίνιο πήρε την πρόκριση. Στον τελικό της 25ης Απριλίου, η Μάντσεστερ Σίτι θα βρει απέναντί της την Τότεναμ του Ζοσέ Μουρίνιο, με τους δύο κόουτς να έρχονται ξανά αντιμέτωποι για την κατάκτηση ενός τίτλου. Ανώτερη Σίτι κλείνει το μάτι στον Μουρίνιο!(vid)

• 2′ Ακυρώνεται το αυτογκόλ υπέρ της Γιουνάιτεντ, για οφσάιντ στον Ράσφορντ στην αρχή της φάσης
  • 9′ Εντυπωσιακή απόκρουση του Στέφεν στο σουτ του Φερνάντες, πρώτη ευκαιρία στο ματς
  • 13′ ΔΟΚΑΡΙ με Ντε Μπρόινε, φοβερό σουτ στην κίνηση από τον Βέλγο εκτός περιοχής
  • 25′ Και τρίτο γκολ που ακυρώνεται απόψε, για τη Σίτι και πάλι, οφσάιντ ο Φόντεν στην κάθετη του Φερναντίνιο
  • 25′ Σωτήρια επέμβαση με το τάκλιν από τον Ρούμπεν Ντίας, σταμάτησε το δυνατό σουτ του Ράσφορντ
  • 26′ Κεφαλιά του Μαγκουάρι μετά το κόρνερ από τον Σο, η μπάλα πέρασε από όλους, άουτ
  • 34′ Μακρινό σουτ του ΜακΤόμινεϊ, πάνω από τα δοκάρια
  • 50′ ΓΚΟΛ 0-1 Ο Στόουνς με το μπούτι νικάει τον Χέντερσον!
  • 53′ Φοβερό σουτ του Κανσέλο από μακρινή απόσταση, παραλίγο το 0-2!