Ο Φαμπρίτσιο Ρομάνο έδωσε… στεγνά την Μπάγερν και αποκάλυψε το φαβορί για τον πάγκο της!
Ούτε τα προσχήματα ο Τέμπας: «Είμαι Ρεάλ και χαίρομαι που θα έρθει ο Μπαπέ»!
Ρεάλ: Το σχόλιο του Λουνίν για τη φάση του Γιαμάλ στο El Clasico!
PODCAST: Έγραψαν ιστορία Ολυμπιακός και Ίντερ!
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Ο Μπρούνο Φερνάντες είναι έτοιμος να…σκάσει!

Οι συνεχόμενες «γκέλες» της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ την πιο κρίσιμη περίοδο έχουν απογοητεύσει και εκνευρίσει τον Μπρούνο Φερνάντες.

Πάνω που η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ μας είχε δείξει ότι ίσως φέτος τα πράγματα είναι διαφορετικά. Τα κακώς κείμενα επέστρεψαν για την ομάδα του Σόλσκιερ. Και από ότι φαίνεται, τα κακά αποτελέσματα, αυτή τη κρίσιμη περίοδο, φέρνουν γκρίνια στην ομάδα. Συγκεκριμένα, ο Μπρούνο Φερνάντες εμφανίζεται εξοργισμένος με τις τελευταίες «γκέλες» της Μάντσεστερ Γιουνάϊτεντ. Οι κόκκινοι διάβολοι άρχισαν ιδανικά τον εντός έδρας αγώνα με την Έβερτον, καθώς προηγήθηκαν με 2-0. Στην συνέχεια, όμως, ισοφαρίσθηκαν σε 2-2. Παρά την ισοφάριση, έβγαλαν αντίδραση και πήραν εκ νέου το προβάδισμα με 3-2. Ούτε αυτό όμως ήταν αρκετό. Στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων, η Γιουνάιτεντ ισοφαρίστηκε και πάλι και περιορίστηκε στον έναν βαθμό.

Ο Μπρούνο Φερνάντες δεν μπορεί να χωνέψει ότι η ομάδα του δεν παίρνει «δικά» της ματς, την ώρα που η συμπολίτισσα Σίτι είναι πιο σταθερή από ποτέ. Αυτό που τον πληγώνει περισσότερο, από ότι φαίνεται, είναι ότι τα κακά αποτελέσματα, έρχονται τη στιγμή που η Γιουνάιτεντ άρχισε να πιστεύει στον τίτλο.

Ρίξτε μία ματιά στο κανάλι μας στο YouTube ΕΔΩ!

Ο Μπρούνο Φερνάντες είναι έτοιμος να...σκάσει!

Μπρούνο Φερνάντες: «Είναι αδύνατο να δεχόμαστε γκολ, από ελεύθερο στο κέντρο του γηπέδου».

«Δεχόμαστε γκολ σε κάθε παιχνίδι, δεχόμαστε πολλά γκολ και στο γήπεδο μας» δήλωσε χαρακτηριστικά ο Πορτογάλος μεσοεπιθετικός, ο οποίος σκόραρε στο ματς με την Έβερτον, και πρόσθεσε: «Έχουμε πάρα πολλά αρνητικά αποτελέσματα στην έδρα μας και δεν είναι πλέον δυνατόν αυτό να συνεχισθεί. Είναι αδύνατο να δεχόμαστε γκολ, από ελεύθερο στο κέντρο του γηπέδου».

Υπενθυμίζεται ότι η Γιουνάιτεντ στις τελευταίες τέσσερις αναμετρήσεις για την Πρέμιερ Λιγκ έχει συγκεντρώσει μόλις πέντε βαθμούς. Δείχνοντας πως μάλλον ούτε φέτος η ομάδα είναι έτοιμη για την υπέρβαση.