Πανευτυχής ο Κριστιάνο: «801 και ακόμα μετράμε!» (vid)
Ράνγκνικ: «Όταν σε καλεί η Γιουνάιτεντ δεν μπορείς να αρνηθείς»
Λάμπαρντ: «Στην Τσέλσι αν δεν παίρνεις συνέχεια τίτλους σε διώχνουν»
Εβρά για Κριστιάνο: «Κάποιοι απλά ξυπνάνε και τον σχολιάζουν»
Τσάβι: «Δίκαιο να παίρνει κάθε χρόνο τη Χρυσή Μπάλα ο Μέσι!»
Ο Ντιμπάλα είπε “ναι”, αλλά ακόμα κοιτάει την πλάτη του… Ντε Λιχτ!
Η Μάντσεστερ Σίτι… ρίχνει τα τσιμέντα με Βλάχοβιτς!
Primera División

To δοκάρι στέρησε μυθικό γκολ από τον Μέσι (vid)

Αν η μπάλα κατέληγε στα δίχτυα τώρα θα μιλούσαμε για ένα από τα καλύτερα τέρματα που έχουν μπει σε clasico. Άτυχος ο Λιονέλ Μέσι.

H Μπαρτσελόνα βρίσκεται με την πλάτη στον τοίχο στο αποψινό clasico. Η Ρεάλ Μαδρίτης προηγείται στο ημίχρονο του αγώνα με 2-0 χάρις τα τέρματα των Μπενζεμά και Κρόος. Η ομάδα του Ρόναλντ Κούμαν στο φινάλε του πρώτου μέρους έψαξε ένα γκολ, ωστόσο δεν το βρήκε με το δοκάρι να της στερεί μια απίθανη στιγμή.

Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Λιονέλ Μέσι εκτέλεσε το κόρνερ από τα δεξιά, με τον Αργεντινό να στέλνει τη μπάλα στο κάθετο δοκάρι του Τιμπό Κουρτουά. Άλλο να το λέμε άλλοι να το βλέπετε. Αν έμπαινε θα μιλήσουμε για μαγικό γκολ αλλά…