Γκβάρντιολ για Μόντριτς: «Υποκλίνομαι στο μεγαλείο του, ηγέτης και εκπληκτικός άνθρωπος»
O Μπούντιμιρ της Οσασούνα εκτέλεσε το χειρότερο πέναλτι όλων των εποχών (vid)
Η ενδεκάδα της Μπαρτσελόνα στoν «τελικό» με τον Μπαπέ (pic)
Ο Ρούμπεν Αμορίμ σπρώχνει με τρόπο τον παιχταρά του στη Λίβερπουλ
Όλη η Ευρώπη στα πόδια του όμως αυτός θέλει αυτοκρατορία με Λεβερκούζεν
EURO 2020

Τρέλα το Βέλγιο! Νέο απίθανο γκολ από τον Ντε Μπρόινε (vid)

Ο Κέβιν Ντε Μπρόινε με ένα απίθανο γκολ έδωσε το προβάδισμα στο Βέλγιο κόντρα στην Δανία! Δεν το πανηγύρισε ο ποδοσφαιριστής της Μάντσεστερ Σίτι!

Το Βέλγιο χρειάστηκε μόλις λίγα λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο για να φέρει τα πάνω κάτω στο ματς κόντρα στην Δανία! Οι Βέλγοι κατάφεραν να βρουν το γκολ της ισοφάρισης με τον Αζάρ στο 55′, ενώ ο Ντε Μπρόινε που έχει επιστρέψει κεφάτος… σημείωσε ένα απίθανο γκολ στο 70′ γράφοντας το 2-1!

Όπως θα δείτε οι παίκτες του Βελγίου άλλαξν υπέροχα την μπάλα και ο άσσος της Μάντσεστερ Σίτι με το τρομερό αριστερό του σουτ, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα δίνοντας το προβάδισμα στην ομάδα του!