Συνεχίζεται ο εφιάλτης της Μπαρτσελόνα, 3-0 ο Μουσιάλα (vid)
Ο Μίλερ σκοράρει και βάζει πολύ δύσκολα στην Μπαρτσελόνα! (vid)
Γκολάρα… όνειρο από την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! (vid)
Έγραψε ιστορία με την Τσέλσι ο Βέρνερ ξεπερνώντας τον Τέρι! (pic, vid)
Μίλαν

Αυτογκόλ ο Ζλάταν – Πάει για… “χαρακίρι” η Μίλαν (vid)

Ο Ζλάταν Ιμπραίμοβιτς σημείωσε γκολ... σε λάθος τέρμα και έβαλε ξανά στο παιχνίδι της Μπολόνια που έχει φέρει το ματς στα ίσα!

Η Μίλαν αν και βρισκόταν με 2-0 μπροστά στο σκορ στο ημίχρονο και αγωνίζεται με παίκτη παραπάνω… έχει κάνει δύσκολο το έργο της κόντρα στην Μπολόνια!

Ο Ζλάταν με αυτογκόλ… στο καλημέρα του δευτέρου ημιχρόνου έκανε το 2-1 και έβαλε ξανά στο παιχνίδι τους γηπεδούχους, ενώ ο Μπάροου λίγα λεπτά αργότερα ισοφάρισε σε 2-2. Πάντως η Μπολόνια αγωνίζεται με 9 παίκτες καθώς δέχτηκε και νέα κόκκινη.. Ιμπραΐμοβιτς

Σίγουρα ο Ζλάταν δεν μας έχει συνηθίσει να βάζει γκολ στο… λάθος τέρμα και έδειχνε απαρηγόρητος μετά την κακή στιγμή που είχε.