Λούκας Βάσκεθ: Ο «ελβετικός σουγιάς» της Ρεάλ Μαδρίτης!
Ίντερ: Έξαλλα πανηγύρια από τους Πρωταθλητές μέσα στο Σαν Σίρο! (vids)
Η Ίντερ πανηγύρισε το Πρωτάθλημα μέσα στην έδρα της Μίλαν! (vids)
Μίλαν – Ίντερ: Ο Τουράμ «τελειώνει» τη Μίλαν και το Πρωτάθλημα! (vid)
Γκολ τίτλου για την Ίντερ, με τον Ατσέρμπι να «καρφώνει» τη Μίλαν! (vid)
Αποκαλύφθηκε ο διάλογος των διαιτητών για τη μεγάλη φάση της Μπαρτσελόνα!
Άντζελο Σίνα, ο αφανής ήρωας του Ολυμπιακού με τις απίστευτες αποκρούσεις του! (vid)
Μόντριτς για επιστροφή στην Premier League: «Ποτέ δε ξέρεις»!
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΔΙΕΛΥΣΕ ΤΗ ΜΙΛΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ! (vids)
Ο Αρτέτα έδωσε μία μοναδική απάντηση όταν ρωτήθηκε ποιους παίκτες θα αγόραζε με 1 δις λίρες! (vid)
Φουλ για το τρόπαιο ο Ολυμπιακός με ΤΡΙΑ γκολ σε επτά λεπτά! Όνειρο το 3-0 με ψαλιδάκι! (vids)
Τρομερή Μπολόνια, 2-0 μέσα στο «Ολίμπικο» στο ημίχρονο! (vid)
Αποχωρεί από την Τσέλσι ο Τιάγκο Σίλβα!
Ρεάλ Μαδρίτης

Πληρώνει τα «γαλλικά» ο Μαρσέλο – Βαριά τιμωρία… και εκτός Κυπέλλου! (vid)

Ο Μαρσέλο μίλησε με άσχημα λόγια κατά του διαιτητή αφού αντίκρισε την κόκκινη κάρτα και αυτή του η αντίδραση δεν έμεινε απαρατήρητη!

Η Ρεάλ με μία επική ανατροπή κατάφερε να πάρει την πρόκριση επί της Έλτσε στην παράταση, παίρνοντας έτσι το εισιτήριο για τους “8” του Κυπέλλου Ισπανίας. Η αποστολή της ομάδας του Αντσελότι έγινε ακόμα πιο δύσκολη όταν και στο 102′ ο Μαρσέλο αντίκρισε την απευθείας κόκκινη κάρτα!

Ο Βραζιλιάνος άσος ήταν έξαλλος με την απόφαση του ρέφερι και του έκανε μια φραστική επίθεση… κάτι που δεν θα μείνει ατιμώρητο.

Ο έμπειρος αριστερός μπακ δεν αντέδρασε σωστά και εξέφρασε τα παράπονα του με κάποιο… πιο σκληρό τρόπο.

«Είσαι πολύ κακός διαιτητής! Για ποιον λόγο σε έβαλαν εδώ;», ανέφερε χαρακτηριστικά ο Μαρσέλο προς τον διαιτητή. Αυτό έχει γραφτεί στο φύλλο του αγώνα και θα το πληρώσει ακριβά ο Βραζιλιάνος…

7

Όπως αναφέρουν Μέσα από την Ισπανία, ο Μαρσέλο θα χάνει σίγουρα τον προημιτελικό λόγω της κόκκινης κάρτας που δέχθηκε, ωστόσο είναι πολύ πιθανό θα τιμωρηθεί για δύο ακόμα ματς λόγω των δηλώσεων του!

Υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες πλέον να χάσει και τα δύο ματς της ημιτελικής φάσης εφόσον η ομάδα του φτάσει μέχρι εκεί. Σκληρή απόφαση από την Διοργανώτρια Αρχή…