Τραγικές άμυνες από Λίβερπουλ και Γιουνάιτεντ, δώρα σε Έβερτον και Σέφιλντ! (vids)
Πάνος Κατσέρης: Το ακατέργαστο ελληνικό διαμάντι της Ligue 1 (vid)
Ο Φαμπρίτσιο Ρομάνο έδωσε… στεγνά την Μπάγερν και αποκάλυψε το φαβορί για τον πάγκο της!
Ούτε τα προσχήματα ο Τέμπας: «Είμαι Ρεάλ και χαίρομαι που θα έρθει ο Μπαπέ»!
Ρεάλ: Το σχόλιο του Λουνίν για τη φάση του Γιαμάλ στο El Clasico!
PODCAST: Έγραψαν ιστορία Ολυμπιακός και Ίντερ!
Ατλέτικο Μαδρίτης

Τρελό ημίχρονο στη Μαδρίτη με… τρίμπαλο για Χετάφε και Ατλέτικο (vid)

Απίθανα πράγματα στο Wanda Metropolitano με τις Ατλέτικο και Χετάφε να πετυχαίνουν έξι γκολ σε ένα ημίχρονο, βασικά σε 25 λεπτά.

Ατλέτικο Μαδρίτης και Χετάφε δίνουν… παράσταση αυτή την ώρα στο Wanda Metropolitano.Το πρώτο 20λεπτο του αγώνα κύλησε φυσιολογικά στο 0-0 όμως η συνέχεια και μέχρι το φινάλε του πρώτου μέρους ήταν… τρελή. Πέντε γκολ και η Χετάφε κλείνει το πρώτο μισό προηγούμενη στο σκορ με 3-2. O χορός των γκολ άνοιξε στο 20′ με τον Άνχελ Κορέα να δίνει προβάδισμα στην Ατλέτικο.

Στο 27′ ο Κούνια διπλασίασε τα τέρματα για τους «Ροχιμπλάνκος», όμως από εκεί και έπειτα ήρθε… καταιγίδα από τη Χετάφε. Ολική ανατροπή για τους φιλοξενούμενους με τρία γκολ σε διάστημα 12 λεπτών. Στο 30′ ο Μαγιοράλ μείωσε σε 2-1 και μετά δράση ανέλαβε ο Ουνάλ. Ο Τούρκος με δύο εύστοχες εκτελέσεις πέναλτι έφερε… τούμπα το ντέρμπι. Δεν ήταν όμως αυτός που είπε την τελευταία λέξη του ημιχρόνου. Ο Κορέα στο 45 +4′ έκανε το τρελό 3-3.