Πάλι σκοράρει ο Τονάλι κι αυτή τη φορά μετράει! (vid)
Μίλαν

Ο Σάντρο Τονάλι επαναφέρει τις ισορροπίες στο παιχνίδι της Μίλαν στην έδρα της Ελλάς Βερόνα κάνοντας το 1-1.

08.05.2022 | 22:48

Δεν έχει εύκολο έργο στην έδρα της Ελλάς Βερόνα η Μίλαν. Η ομάδα του Στέφανο Πιόλι είχε βρεθεί πίσω στο σκορ από το γκολ του Φαραόνι. Αλλά, ο Σάντρο Τονάλι έφερε το παιχνίδι στα ίσια. Ο Ιταλός μεσοεπιθετικός είχε σκοράρει και στα πρώτα λεπτά του ματς. Αλλά, το γκολ του ακυρώθηκε.

Ωστόσο, στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου βρήκε ξανά δίχτυα. Κι αυτή τη φορά κανείς δεν μπόρεσε να του στερήσει τη χαρά. Πάντως, το μισό και παραπάνω γκολ ανήκει στον Ραφαέλ Λεάο που έκανε φοβερό σόλο.