Κίνηση- ματ από Σκαλόνι: Έτσι, θα παίξει η Αργεντινή στον «τελικό» με Πολωνία!
Φουλ επίθεση από Πολωνία: Πάει να τελειώσει από τώρα το όνειρο του Μέσι! (pic)
Ματέους: «Η εθνική ομάδα της Γερμανίας έχει τον επόμενο Μέσι»
StoiximaView: Οι αγώνες της Τετάρτης 30/11 (Αναλύσεις)
Τυφλό παιδί πανηγυρίζει δίχως τέλος το γκολ του Μέσι με το Μεξικό (vid)
Κακά: «Μπορούμε να σηκώσουμε το Mundial και χωρίς τον Νεϊμάρ»
Mundial 2022: Από Βασιλιάς… Εμίρης (vol2)
Nations League

Nations League: Δυο γκολ σε ένα πεντάλεπτο οι Δανοί, σοκάρουν τους Γάλλους! (vids)

Με δυο τέρματα σε πέντε λεπτά, η Δανία έχει βάλει πολύ δύσκολα στη Γαλλία, στην τελευταία αγωνιστική του Nations League.

Η Δανία θέλει την πρόκριση στα πλέι οφ του Nations League διακαώς. Και το δείχνει για άλλη μια φορά, μιας και στο ματς με τη Γαλλία στην Κοπεγχάγη προηγείται με 2-0 στο ημίχρονο! Στα πρώτα 15 λεπτά οι «τρικολόρ» είχαν τις φάσεις. Αλλά, τόσο στο 34ο όσο και στο 39ο λεπτό οι Δανοί ήταν αυτοί που πανηγύρισαν.

Αρχικά ο Ντόλμπεργκ με ωραία προβολή έκανε το 1-0. Ενώ πέντε λεπτά μετά, ο Ντιλέινι με ωραίο βολέ μπέρδεψε τον Αρεολά που δεν είχε καλό οπτικό πεδίο.

Κάνε Like στη σελίδα μας στο Facebook και μάθε πρώτος τα νέα της αγαπημένης σου ομάδας