Κίνηση- ματ από Σκαλόνι: Έτσι, θα παίξει η Αργεντινή στον «τελικό» με Πολωνία!
Φουλ επίθεση από Πολωνία: Πάει να τελειώσει από τώρα το όνειρο του Μέσι! (pic)
Ματέους: «Η εθνική ομάδα της Γερμανίας έχει τον επόμενο Μέσι»
StoiximaView: Οι αγώνες της Τετάρτης 30/11 (Αναλύσεις)
Τυφλό παιδί πανηγυρίζει δίχως τέλος το γκολ του Μέσι με το Μεξικό (vid)
Κακά: «Μπορούμε να σηκώσουμε το Mundial και χωρίς τον Νεϊμάρ»
Μίλαν

Ο Ζιρού «τελειώνει» τη Σάλτσμπουργκ – Έπαιξαν και… βόλεϊ οι παίκτες της Μίλαν! (vid)

Η Μίλαν έχει κάνει τα πάντα ώστε να μην αγχωθεί άλλο για πρόκριση και γι' αυτό έχει φροντίσει ο Ολιβιέ Ζιρού.

Η Σάλτσμπουργκ τα έχει βρει σκούρα στο «Σαν Σίρο». Πήγε για διπλό και όπως δείχνει το σκηνικό θα φύγει με συντριβή. Καθώς η Μίλαν είναι εκπληκτική για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι στο Champions League. Με τον Ολιβιέ Ζιρού να είναι ο πρωταγωνιστής της, διότι με δυο γκολ και μια ασίστ έχει διαμορφώσει το 3-0 που είναι το σκορ αυτή τη στιγμή.

Μετά το δικό του τέρμα στο πρώτο ημίχρονο, με το «καλησπέρα» του δεύτερου ο Γάλλος φορ έδωσε ασίστ στον Κρούνιτς. Έπαιξαν βόλεϊ με κεφαλιές οι δυο τους. Στο 57ο λεπτό ήρθε ξανά η σειρά του έμπειρου επιθετικού να σκοράρει. Από κοντά έκανε το 3-0 και για να δούμε πού θα σταματήσει σήμερα η Μίλαν.

Δείτε ξανά το 1-0 από τον Ζιρού: