Δυο γκολάρες με το «καλησπέρα» η Άστον Βίλα στη Γιουνάιτεντ! (vid)
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Με δυο γκολ σε τέσσερα λεπτά η Άστον Βίλα έχει σοκάρει τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ βάζοντας τις βάσεις για νίκη.

06.11.2022 | 16:39

Με δυο γρήγορες… γροθιές η Άστον Βίλα έχει «ζαλίσει» τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο ξεκίνημα του μεταξύ τους αγώνα. Αρχικά στο 7′ με τον Μπέιλι και τέσσερα λεπτά μετά με τον Ντιν, οι «χωριάτες» έχουν βάλει δύσκολα στους «κόκκινους διαβόλους». Ο πρώτος με ωραίο διαγώνιο πλασέ άνοιξε το σκορ, ενώ ο δεύτερος με απευθείας εκτέλεση φάουλ έκανε το 2-0!

Κάνε Like στη σελίδα μας στο Facebook και μάθε πρώτος τα νέα της αγαπημένης σου ομάδας