Βινίσιους Τζούνιορ: Το απίθανο show του που δείχνει «Χρυσή Μπάλα»! (vids)
Ίδρωσε, αγχώθηκε, αλλά στο τέλος νίκησε η Άρσεναλ! (vids)
Στο Champions League νικάει η Ρεάλ Μαδρίτης με κάθε τρόπο και για κάθε λόγο! (vids)
Champions League: Η Ρεάλ Μαδρίτης κατάπιε ΑΚΟΠΑ την Ντόρτμουντ και το έκανε 2-2 (vids)
Champions League: Η τύχη ευνοεί τους τολμηρούς και την… Άρσεναλ! (vid)
Champions League: Κάνει… πλάκα μέσα στο «Μπερναμπέου» η Ντόρτμουντ και 2-0! (vids)
Champions League: Κοντά στο γκολ ο Μπαπέ, αλλά… ΔΕΝ! (vid)
Παίκτης της Μονακό έβαλε την ΓΚΟΛΑΡΑ της βραδιάς στο Champions League! (vid)
ΕΠΙΣΗΜΟ: Για πάντα στην Νιούκαστλ ο Γκόρντον – Υπέγραψε τεράστιο συμβόλαιο (pic)
Μίλαν: Τέλος η «τιμωρία» – Επέστρεψε στην ενδεκάδα ο ηγέτης της (pic)
Τσέλσι: «Πάμε στο καυτό ΟΑΚΑ… για τον Παναθηναϊκό» – Η αναφορά στην Ακρόπολη (pic)
Κέιν για Μέσι: «Δεν… βλέπει κανέναν! Παραμένει ο κορυφαίος όλων!»
Ο Γκουαρντιόλα μίλησε ανοιχτά για τον αγαπημένο του παίκτη στη Σίτι!
SportsPro: Οι δέκα πιο εμπορικοί αθλητές στον πλανήτη – Χωρίς ποδοσφαιριστή η κορυφή (pic)
Έσπασε το ρεκόρ του Νεϊμάρ το ανερχόμενο ταλέντο της Βραζιλίας

O Λεάο… σώριασε τη μισή Νιούκαστλ αλλά τα έκανε μαντάρα στο τελείωμα (vid)

Ο Ράφαελ Λεάο έφθασε μια ανάσα από το να πετύχει το γκολ της χρονιάς!

Μια Μίλαν να την πιείς στο ποτήρι στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα κόντρα στη Νιούκαστλ στην πρεμιέρα του φετινού Champions League. Οι «Ροσονέρι» ήταν εξαιρετικοί στα πρώτα 45 λεπτά. Το μόνο που τους έλειπε ήταν το γκολ. Έχασαν ευκαιρίες με το τσουβάλι με τον Ράφαελ Λεάο να πρωταγωνιστεί σε πολλές από αυτές. Ο Πορτογάλος επιθετικός βρέθηκε αρκετές στιγμές σε θέση για γκολ όμως καμία από τις προσπάθειές του δεν έφθασε στα αντίπαλα δίχτυα.

Στο 33′ η Μίλαν έφθασε μια ανάσα από το 1-0 όμως ο Λεάο τα… θαλάσσωσε! Ο ταλαντούχος επιθετικός πήρε τη μπάλα στα όρια της μεγάλης περιοχής. Πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του με περίτεχνες ενέργειες. Στο τέλος όμως το τακουνάκι που επιχείρησε ήταν πολύ κακό. Έχασε την ισορροπία του και την ευκαιρία να πετύχει ένα φανταστικό τέρμα.