Μπέλιγχαμ: «Στη Ρεάλ Μαδρίτης… τερματίζεις το ποδόσφαιρο! Δεν πάει πιο ψηλά μετά!»
Τέλος εποχής στη Γουέστ Χαμ: Φεύγει ο Μόγες!
Πέρασαν 40 χρόνια… από το ξύλο του Μαραντόνα – Διέλυσε όλη την Μπιλμπάο ο GOAT (vid)
Γιουνάιτεντ: Οι σταρ της ομάδας αποφάσισαν – Αυτόν θέλουν για προπονητή!
Φαν Ντάικ: «Λίβερπουλ, σε αγαπώ! Στην νέα εποχή, εγώ θα είμαι εδώ…»
Ντι Μαρία και στα 36… τους γλεντάς – Βρήκε νέα ομάδα ο πρωταθλητής κόσμου (vid)
Αποκαλυπτικός Τεν Χαγκ: «Σύγκρουση με τον Σάντσο, αλλά…»
Μπαρτσελόνα – NIKE: Μία σχέση με εντάσεις λόγω… Λεβαντόφσκι και ενός «Μ»!
Ρεάλ Μαδρίτης

Χιρόνα – Ρεάλ: Μπαλιά… όνειρο α λα Μόντριτς ο Μπέλινγχαμ, «αέρας» δυο γκολ με Τσουαμενί!

Δυο γκολ μαζεμένα δέχτηκε η Χιρόνα και όπως όλα δείχνουν θα χάσει την κορυφή της La Liga από τη Ρεάλ.

Μέσα σε τέσσερα λεπτά η Ρεάλ Μαδρίτης πληγώνει δυο φορές τη φιλόδοξη, Χιρόνα μέσα στην έδρα της! Στο 17′, τρομερή ασίστ με εξωτερικό φάλτσο από τον Τζουντ Μπέλινγχαμ με τελικό αποδέκτη της μπάλας τον Χοσέλου ο οποίος άνοιξε το σκορ. Ενώ στο 21ο λεπτό ο Κρόος εκτέλεσε κόρνερ βρίσκοντας το κεφάλι του Ορελιέν Τσουαμενί για το 0-2 στο «Μοντιλιβί».