Ξέκοψε κάθε συζήτηση ο Ζανέτι: «Η Ίντερ ανανεώνει τα συμβόλαια των Λαουτάρο – Μπαρέλα»
Η Ντόρτμουντ έγραψε ιστορία: Πέντε γερμανικές ομάδες στο επόμενο Champions League
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Η μάχη των «Κέρβερων» (vid)
Εδώ να μείνεις: Η Ρεάλ Μαδρίτης αποφάσισε την παραμονή του Μόντριτς
Ο Μαρκίνιος έγινε… Μαλντίνι και έκανε το τάκλιν της ζωής του! (vid)
Η Ρεάλ έκανε πραγματικότητα τον… εφιάλτη του Τούχελ! (pic & vid)
Νιούκαστλ

Νιούκαστλ – Τσέλσι: Ο Ίσακ «έπιασε» τον… Ζλάταν, υπέροχο φάουλ ο Στέρλινγκ (vids)

Ο Αλεξάντερ Ίσακ άνοιξε το σκορ στο ματς της Νιούκαστλ με την Τσέλσι, ενώ λίγο αργότερα ο Στέρλινγκ ισοφάρισε.

Μόλις στο 13ο λεπτό η Νιούκαστλ άνοιξε το σκορ στο παιχνίδι με την Τσέλσι. Σκόρερ ο Αλεξάντερ Ίσακ ο οποίος σημείωσε το 17ο του γκολ στην Premier League στη δεύτερη σεζόν του στους «ανθρακωρύχους». Με αυτό το τέρμα, ο Σουηδός διεθνής επιθετικός έφτασε τον Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς, μιας και ο παλαίμαχος σούπερ σταρ είχε πετύχει επίσης 17 γκολ στο πέρασμά του από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Κάνε LIKE στη σελίδα του SPORTSKING στο FACEBOOK και μάθε πρώτος τα νέα της αγαπημένης σου ομάδας

Δέκα λεπτά μετά το 1-0, η Τσέλσι ισοφάρισε με ωραία εκτέλεση φάουλ του Ραχίμ Στέρλινγκ.