Ξέσπασε ο Μαντουέκε: «Γελοίος ο διαιτητής – Μας αδίκησαν και με τη Σίτι»!
Ντι Μάρτζιο: «Σίγουρα θα φύγει ο Αλέγκρι – Αυτόν θέλει η Γιουβέντους»!
Επίσημο: Πρωταθλήτρια Γαλλίας ξανά η Παρί Σεν Ζερμέν!
«Ζωντανή» για Ευρώπη η Λυών απέναντι στη Μονακό! (vid)
Ντόρτμουντ: Θετικά νέα για τον Τέρζιτς ενόψει του ντέρμπι με την Παρί!
Συννεφιά στο «Ντέρμπι του Ήλιου», πρώτο γκολ της σεζόν για Έιμπραχαμ! (vid)
O Γουντ έχασε αυτό που δεν… χάνεται και η Σίτι θα τον ευχαριστεί για πάντα! (vid)
Ποστέκογλου: «Πλέον οι διαιτητικές αποφάσεις παίρνονται σε αίθουσες και όχι στο γήπεδο»
Αρχόντισσα η Σίτι στο Νότιγχαμ! (vid)
Απρόοπτο στη Σίτι με Έντερσον, μπήκε ο Ορτέγκα κι ο Γκουαρντιόλα «τρώει τα νύχια του» (vid)
O Αρτέτα κάλυψε τον Ράγια: «Τυχεροί που τον έχουμε! Έκανε μεγάλες επεμβάσεις!»
Αντιεπαγγελματίας Ντούμφρις, πικάρει με τον χειρότερο τρόπο τον Τεό Ερνάντες! (pic)
Άρσεναλ: Κατοστάρης ο Αρτέτα, πιο γρήγορος από τον Βενγκέρ
Η Μπάγερν έδωσε το σύνθημα ενόψει Ρεάλ: «Όλα στα κόκκινα!» (vid)
Ρόμα

Η Ρόμα θύμισε… ομάδα Γκουαρντιόλα και πέτυχε γκολάρα «κρύβοντας» την μπάλα! (vid)

Η Ρόμα κέρδισε με τριάρα την Ουντινέζε και φυσικά από τον αγώνα ξεχώρισε η δεύτερη γκολάρα της ομάδας του Ζοσέ Μουρίνιο.

Η Ρόμα είχε ένα δύσκολο απόγευμα απέναντι στην Ουντινέζε παρά το τελικό σκορ που έφτασε το 3-1. Η ομάδα του Ζοσέ Μουρίνιο κατάφερε να πάει μπροστά στο σκορ στα αποδυτήρια με 1-0, με τον Μαντσίνι να σκοράρει μετά την πολύ όμορφη σέντρα του Πάουλο Ντιμπάλα.

Στην επανάληψη, η Ουντινέζε μπόρεσε να ισοφαρίσει, όταν ο Τοβέν έκανε μία άπιαστη κεφαλιά και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Ρουί Πατρίσιο. Οι γηπεδούχοι παρά το γκολ που δέχθηκαν, δεν αγχώθηκαν και συνέχισαν να παίζουν με τον δικό τους τρόπο, και έτσι έφτασαν στο 2-1. Ρόμα

Η Ρόμα πέτυχε ένα καταπληκτικό γκολ κόντρα στην Ουντινέζε

Στο 81ο λεπτό, οι Μπόβε, Ασμούν και Λουκάκου συνεργάστηκαν υπέροχα, με την μπάλα να καταλήγει στον Πάουλο Ντιμπάλα. Ο τελευταίος έκανε ένα «μαγικό» κοντρόλ και σκόραρε για να δώσει το προβάδισμα ξανά στην ομάδα του. Μάλιστα, λίγο αργότερα, στο 90′ σκόραρε και ο Ελ Σαραουί, ο οποίος διαμόρφωσε το τελικό 3-1.