ΘΡΙΑΜΒΟΣ ήδη από το ημίχρονο – Ιωαννίδης, Κουρμπέλης και 4-0! (vids)
Εθνική Ελλάδος

Απίστευτο ημίχρονο η Εθνική μας ομάδα κόντρα στο άφαντο Καζακστάν! Ο Ιωαννίδης το 3-0 και ο Κουρμπέλης το τέταρτο γκολ μας!

21.03.2024 | 22:35

Περίπου 25 λεπτά διάλειμμα από το σκοράρισμα πήρε η Εθνική Ελλάδας. Μιας και το Καζακστάν δεν έχει τη δυνατότητα να μας απειλήσει πέραν ενός δοκαριού από κόντρα στον Χατζηδιάκο. Ο Μασούρας έκανε σπουδαία ενέργεια και ασίστ α λα Κουαρέσμα για να κάνει ο Ιωαννίδης το 3-0 από κοντά στο 37′. Ενώ στο 40′ ο Δημήτρης Κουρμπέλης από ασίστ του Τσιμίκα τετραπλασίασε τα ελληνικά τέρματα σε ένα ανεπανάληπτο 4-0 πριν τα 45 λεπτά.