Μπάγερν- Ρεάλ: Μία Τιτανομαχία που τα είχε όλα εκτός από… νικητή! (vids)
Champions League: Μέσα σε λίγα λεπτά η Μπάγερν κάνει την ανατροπή με Σανέ- Κέιν! (vids)
Champions League: Ο Σανέ θα κάνει καιρό να ξεχάσει πως έχασε αυτό το γκολ κόντρα στον Λούνιν! (vid)
Μίκελ Αρτέτα, 2024
Champions League: Μαγική μπαλιά από Κρόος και ιδανικό τελείωμα από Βινίσιους! (vid)
«Πουτ@ν@ Μπαρτσελόνα» τραγούδαγαν μαζί φίλοι της Ρεάλ και της Μπάγερν! (vid)
Το πήρε απόφαση η Μπαρτσελόνα: Το καλοκαίρι πάει για ΜΕΓΑΛΟ κόλπο- γκρόσο!
Η La Liga εξόντωσε την Ατλέτικο με την ποινή της!
Μπάγερν – Ρεάλ: Οι ενδεκάδες του σούπερ ντέρμπι του Μονάχου! (pics)
Λουίς Ενρίκε: «Στην Παρί όλα είναι πίεση»!
Ιστορικός Χάαλαντ, ο πρώτος ποδοσφαιριστής στο «Clash of Clans»! (pic)
Τεν Χαγκ, Γιουνάιτεντ, Πότερ, Άγιαξ: Οι Άγγλοι πήραν το… μπλέντερ και τα ανακάτεψαν όλα!
Τζέιμι Βάρντι: Ο ζωντανός θρύλος της Λέστερ «διψάει» για Premier League!
Η Τσέλσι αρνείται οποιαδήποτε εμπλοκή με τον Αμορίμ!
Μπαρτσελόνα: Έκανε αμάν για τον διάττοντα αστέρα της και τώρα θέλει να τον ξαποστείλει!

Βαθμολογική ανάσα για τη Νότιγχαμ… Έφυγε ένας τόνος πίεση, μετά τη νίκη με Φούλαμ! (vid)

Η Νότιγχαμ Φόρεστ έκανε ένα πολύ σημαντικό βήμα, ώστε να παραμείνει στην Premier League, επικρατώντας 3-1 της Φούλαμ.

Η Νότιγχαμ Φόρεστ ήθελε πάση θυσία στο εντός έδρας ματς κόντρα στη Φούλαμ στο πλαίσιο της 31ης αγωνιστικής της Premier League. Μιας και μόνο έτσι θα έκανε ένα σημαντικό και μεγάλο βήμα, ώστε να παραμείνει στην Premier League. Αυτό μόνο εύκολο δεν ήταν μιας και οι Λονδρέζοι έχουν δείξει πολλάκις φέτος ότι στα παιχνίδια μακριά από την έδρα τους όχι μόνο παίζουν καλά. Αλλά μπορούν να βάλουν δύσκολα και να πάρουν και θετικό αποτέλεσμα.

Η αρχή ήταν ιδανική για το σύνολο του Νούνο Εσπίριτο. Πριν καν συμπληρωθούν τα πρώτα δέκα λεπτά ο Χόνσον Οντόι έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του για το 1-0 με τον Άγγλο φορ να βρίσκει δίχτυα γι’ ακόμη μία φορά φέτος, μόλις στο 9′. Η Φούλαμ προσπάθησε να αντιδράσει και να κερδίσει χρόνο, παίζοντας το γνωστό της παιχνίδι με τις κοντινές της πάσες. Αυτό, όμως, δεν ήταν εύκολο, αφού οι γηπεδούχοι πίεζαν πολύ ψηλά και έκλεβαν αρκετές φορές την μπάλα από τους Λονδρέζους.

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ: Μόνο μία ομάδα είναι εκείνη που έχει κάνει τον Μίκελ Αρτέτα να… παραμιλάει στην Αγγλία!

Το τέρμα του Γουντ για το 2-0 ήρθε 19′ με τον Λέντο να μην είναι στην καλύτερη δυνατή θέση και τον Γερμανό κίπερ να το πληρώνει ακριβά μαζεύοντας την μπάλα για δεύτερη φορά από τα δίχτυα του. Το τέρμα του Μπεν Γουάιτ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου έμελλε να δώσει διαστάσεις θριάμβου στην εντός έδρας νίκη της Νότιγχαμ Φόρεστ, όπου από τα πρώτα λεπτά έδειχνε πόσο πολύ ήθελε το παιχνίδι και ότι θα έκανε τα πάντα  για να το πάρει.

Το γκολ της τιμής για τους φιλοξενούμενους που ήταν εκτός τόπου και χρόνου ήρθε από τον Ανταραμπιόγο στο 49′ αλλά αυτό δεν έφτανε για να πάρουν κάτι θετικό από το «Σίτι Γκράουντ». Μετά από αυτό το αποτέλεσμα η Νότιγχαμ Φόρεστ έχει 28 βαθμούς και απέχει έξι από τη ζώνη του υποβιβασμού!