Copa America: Ηχηρές απουσίες από την αποστολή της Βραζιλίας!
Τα δάκρυα του Ομπαμεγιάνγκ έκαναν πολλούς να «λυγίσουν»! (pic)
Ο Ριβάλντο έχρισε το φαβορί του για το Champions League!
Ο Κρόος αποκάλυψε πως έφτασε πολύ κοντά στο μεγαλύτερο λάθος του με τη Ρεάλ!
Όλα έτοιμα στη Μαδρίτη για τον Μπαπέ: Έπεσαν οι υπογραφές
Ο Κασίγιας πήρε ξεκάθαρη θέση στο δίλημμα Κουρτουά – Λούνιν για τον τελικό του Champions League
Μπαρτσελόνα καλεί Τσάβι Σίμονς – Μόνο έτσι θα γίνει «γάμος»
Τρεις παίκτες θέλει ο Αρτέτα – Με αυτούς η Άρσεναλ του χρόνου θα… χτυπήσει τα πάντα
Ελ Κααμπί ο εξολοθρευτής – Ισοφάρισε τον μύθο του Φαλκάο στην Ευρώπη
H Μπαρτσελόνα θα βρει… καύσιμο για μια υπέρβαση – Δύο παιχταράδες για μία θέση
H Ντόρτμουντ θα κερδίσει περισσότερα αν χάσει από τη Ρεάλ το Champions League
Ζημιά με Τσουαμενί στη Ρεάλ Μαδρίτης – Φόβοι ακόμη και για απουσία στο EURO
Ο ηγέτης της Νάπολι είναι αυτός που θα μπει στα… παπούτσια του Μπαπέ
Συγκινημένος ο Μαρινάκης: «Αφιερωμένη η βραδιά σε δυο μεγάλους Ολυμπιακούς» (vid)
Τρισευτυχισμένος ο Μεντιλίμπαρ: «Ευχαριστώ τον Ολυμπιακό που μου έδωσε την ευκαιρία να είμαι εδώ»
Παρί Σεν Ζερμέν

Η Παρί πήγε για… αυτοκτονία αλλά σώθηκε στο τέλος κόντρα στη Χάβρη! (vid)

Η Παρί Σεν Ζερμέν δυσκολεύτηκε αρκετά απέναντι στη Χάβρη και τελικά κατάφερε να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας, ισοφαρίζοντας στις καθυστερήσεις σε 3-3.

Η Παρί Σεν Ζερμέν φιλοξένησε τη Χάβρη για την Ligue 1, σε ένα παιχνίδι που οι γηπεδούχοι ήταν το ξεκάθαρο φαβορί. Ωστόσο, η ομάδα του Λουίς Ενρίκε βρέθηκε σε ένα αρκετά κακό βράδυ και γνώρισε μία απρόσμενη ισοπαλία με 3-3, καταφέρνοντας να ισοφαρίσει στα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα.

Η Παρί Σεν Ζερμέν ξεκίνησε καλά τον αγώνα και απείλησε από τα πρώτα λεπτά, με τον Ουσμάν Ντεμπελέ να δοκιμάζει το πόδι του στο 2ο λεπτό, αλλά είδε την μπάλα να βρίσκει στα σώματα. Στο 9ο λεπτό ήταν η σειρά της Χάβρη να βγει στην επίθεση, με το σουτ του Νέγκο να κοντράρει και αυτό.

Στο 10′ ο Ντεμπελέ σούταρε από μακριά αλλά δεν μπόρεσε να βρει την εστία και τελικά στο 19ο λεπτό η Χάβρη κατάφερε να ανοίξει το σκορ. Ο Οπέρι έκανε ένα όμορφο σουτ και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1. Η Παρί Σεν Ζερμέν κατάφερε να απαντήσει δέκα λεπτά μετά, με τον Μπαρκολά να σκοράρει ένα εύκολο γκολ και να ισοφαρίζει. Οι φιλοξενούμενοι συνέχισαν να πιέζουν και τελικά μπόρεσαν να βρουν και δεύτερο γκολ, με τον Αγιού να σκοράρει μετά από μία κόντρα και να διαμορφώνει το 1-2 του ημιχρόνου. Παρί

Η Παρί Σεν Ζερμέν γνώρισε την ήττα από τη Χάβρη

Στο δεύτερο ημίχρονο η Παρί Σεν Ζερμέν είδε τη Χάβρη να πετυχαίνει και τρίτο γκολ. Στο 61ο λεπτό ο Τουρέ έστειλε την μπάλα στη λευκή βούλα και κέρδισε τον Κέιλορ Νάβας για το 1-3. Η Παρί κατάφερε να μειώσει με τον Χακίμι στο 78′, με το γκολ να μετράει μετά από τον έλεγχο που έγινε και από το VAR.

Οι γηπεδούχοι πίεσαν και για την ισοφάριση και κατάφεραν να την πετύχουν στο 90+5′  με τον Ράμος να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και να διαμορφώνει το τελικό 3-3.