Champions League: Μέσα σε λίγα λεπτά η Μπάγερν κάνει την ανατροπή με Σανέ- Κέιν! (vids)

Η Μπάγερν Μονάχου μπήκε ιδανικά στο δεύτερο ημίχρονο κόντρα στη Ρεάλ Μαδρίτης κάνοντας την ανατροπή με δύο γκολ!

30.04.2024 | 23:25

Η Μπάγερν Μονάχου ήταν αυτή που έκανε πολύ καλό ξεκίνημα τόσο στο πρώτο όσο και στο δεύτερο ημίχρονο κόντρα στη Ρεάλ Μαδρίτης με τη διαφορά ότι οι Βαυαροί στο δεύτερο 45λεπτο σημείωσαν δύο τέρματα με μερικά λεπτά διαφορά!

Η γερμανική ομάδα αρχικά έκανε το 1-1 με ωραίο σουτ και ατομική προσπάθεια του Λερόι Σανέ στο 53′ και στο 57′ ολοκλήρωσε την ανατροπή με τον Χάρι Κέιν που ήταν εύστοχος από το σημείο του πέναλτι!

Ιδού το γκολ της Μπάγερν Μονάχου για το 1-1 με τον Σανέ:

Ιδού το γκολ της Μπάγερν Μονάχου για το 2-1 με τον Κέιν: