Έστησε γλέντι η Τσέλσι- Ρίχνει… τρίμπαλο από το ημίχρονο (vid)
Τσέλσι

Η Τσέλσι κάνει μια φανταστική εμφάνιση κόντρα στην Γουέστ Χαμ!

05.05.2024 | 16:48

Σε παράσταση για ένα ρόλο έχει εξελιχθεί το ματς ανάμεσα στην Τσέλσι και την Γουέστ Χαμ, με την ομάδα του Ποτσετίνο να προηγείται με 3-0 στο ημίχρονο, κάνοντας μια από τις καλύτερες εμφανίσεις της χρονιάς!

Το σκορ άνοιξε ο συνήθης ύποπτος Κόουλ Πάλμερ, ο οποίος με ένα φανταστικό τρόπο έγραψε το 1-0 δίνοντας το προβάδισμα στους “μπλε”!

Στην συνέχεια την σκυτάλη πήρε ο Κόνορ Γκάλαγκχερ, ο οποίος αποθεώθηκε για μια ακόμη φορά από τους οπαδούς της Τσέλσι και με ένα πανέμορφο σουτ σκόραρε για το 2-0.

Το 3-0 του πρώτου ημιχρόνου έγινε από τον Μαντουέκε, ο οποίος με έναν έξυπνο και τυχερό τρόπο έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της Γουέστ Χαμ!