Έντερσον: «Η Μάντσεστερ Σίτι είναι έτοιμη για την μετά-Γκουαρντιόλα εποχή»
Αρνείται την Premier League για μια ευκαιρία στην Μπαρτσελόνα
Ο πρώην της Ρόμα ξέσπασε: «Μουρίνιο με είπες προδότη, ξεπέρασες τα όρια!»
Ο Τούχελ και τα… μαγικά κόλπα του για να ξανακάνει την Αγγλία νικήτρια! (pic)
Γιουνάιτεντ: Υπάρχει «κίνηση» – Ξεκίνησε συνομιλίες με τον Τέρζιτς!
Home Page

Έκανε το 1-1 η Ουγγαρία αλλά δεν μέτρησε… ποτέ: Χοντρό «πέσιμο» από τους Μαγυάρους στον διαιτητή!

Η Ουγγαρία σημείωσε ένα δύσκολο γκολ κόντρα στη Γερμανία, αλλά, αυτό δεν μέτρησε, αφού ο σκόρερ της ήταν σε θέση οφσάιντ.

Η Ουγγαρία πατάει πολύ καλά και πολύ δυνατά στα πόδια της. Κάτι που έχει δείξει από το πρώτο λεπτό στον αγώνα με τη Γερμανία.

Οι παίκτες του Ρόσι ναι μεν βρέθηκαν από νωρίς πίσω στο σκορ εξαιτίας του γκολ που σημείωσε ο Μουζιάλα αλλά δεν σταμάτησαν να πιέζουν και να προσπαθούν για κάτι καλύτερο.

Η Ουγγαρία έκανε το 1-1 λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου με τον Σάλαϊ. Ωστόσο, αυτό δεν μέτρησε καθώς ήταν σε θέση οφσάιντ με τους Μαγιάρους να κάνουν πολλά παράπονα και εκείνη την ώρα και στο τέλος του πρώτου 45λεπου για την απόφαση του Ολλανδού διαιτητή.