ΠΑΟΚ – Μπόρατς: Κουλιεράκης εις διπλούν, ξανά ισοφάρισε η Μπόρατς! (vid)
Champions League

Ο ΠΑΟΚ ξαναπήρε προβάδισμα έναντι της Μπόρατς Μπάνια Λούκα ξανά με τον Κουλιεράκη, αλλά οι Βόσνοι ισοφάρισαν εκ νέου.

24.07.2024 | 21:24

Με το χορταστικό μεν, αγχωτικό για τον ΠΑΟΚ δε, 2-2, έληξε το ημίχρονο στην Τούμπα. Οι Θεσσαλονικείς πήραν δυο φορές προβάδισμα με τον Κωνσταντίνο Κουλιεράκη, αλλά δέχτηκαν και δυο γκολ από την Μπόρατς. Ο Κουλιεράκης έκανε το 1-0 στο 17ο λεπτό, ωστόσο πέντε λεπτά μετά οι Βόσνιοι ισοφάρισαν με πέναλτι του Ερέρα, στο οποίο υπέπεσε ο σκόρερ του 1-0.

Ο Έλληνας διεθνής στόπερ στο 39ο λεπτό έδωσε ξανά κεφάλι στο σκορ στον ΠΑΟΚ, αλλά στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων η Μπόρατς έκανε το 2-2 με τον Κουλάσιν.