Μάντσεστερ Σίτι – Ίντερ: Αναβίωση του τελικού της Πόλης
Τσέλσι: Ο παίκτης που έχει ξεχωρίσει στα μάτια του Μαρέσκα
ΕΠΙΣΗΜΟ: Παρελθόν από τη Ρόμα ο Ντε Ρόσι!
Μπαπέ: «Δεν πήγα στη Ρεάλ Μαδρίτης μόνο για το Champions League»
Το παραδέχθηκε και ο Μοράτα: «Καλά έκαναν και μας έβρισαν οι οπαδοί»
PODCAST: Έχει και δεύτερη φορά, χωρίς καμία διαφορά
Εικόνα διάλυσης από τη Μίλαν: Εξαγριωμένοι οπαδοί της αποδοκίμαζαν τους παίκτες! (vid)
Μίλαν

Το «πάρτι» της Μίλαν στο πρώτο ημίχρονο! (vid)

Η Μίλαν «καθάρισε» από το πρώτο ημίχρονο την αναμέτρηση με τη Βενέτσια.

Η Μίλαν αναμετρήθηκε με τη Βενέτσια για το Πρωτάθλημα και δε δυσκολεύτηκε να… κλειδώσει τη νίκη από το πρώτο ημίχρονο.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με το… καλημέρα. Μόλις στο 2ο λεπτό ο Ερναντές κατάφερε να κερδίσει με αρκετή δόση τύχης τον αντίπαλος τερματοφύλακα και να κάνει το 1-0. Μίλαν

Η Μίλαν έκανε… γλέντι στο πρώτο ημίχρονο

Στη συνέχεια, στο 176ο λεπτό, η Μίλαν εκτέλεσε ένα κόρνερ και ο Φοφανά πήρε την κεφαλιά και διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του.

Στο 25ο λεπτό ο Πούλισικ ευστόχησε από το σημείο του πέναλτι και λίγο αργότερα, στο 30′ το ίδιο έκανε και ο Έιμπραχαμ για το 4-0.