Aνατροπή η Λίβερπουλ με Φαν Ντάικ από κόρνερ του Τσιμίκα! (vid)
Λίβερπουλ

Η Λίβερπουλ με γκολ καρμπόν με το 1-1, ανέτρεψε τα πράγματα στο «Σαν Σίρο» με την κεφαλιά του Φαν Ντάικ από ασίστ του Κώστα Τσιμίκα.

17.09.2024 | 22:54

Στο 41ο λεπτό του αγώνα στο «Σαν Σίρο», η Λίβερπουλ έφερε τα πάνω κάτω. Ένα γκολ εφάμιλλο με αυτό του Κονατέ για την ισοφάριση, ο Βίρτζιλ Φαν Ντάικ κούνησε το διχτάκι της Μίλαν. Το κόρνερ του Τσιμίκα κατέληξε σε γκολ για την ομάδα του Άρνε Σλοτ, με το ημίχρονο να λήγει με το 1-2.

Κάνε LIKE στη σελίδα του SPORTSKING στο FACEBOOK και μάθε πρώτος τα νέα της αγαπημένης σου ομάδας