«Χ»άρις στον Ράγια η Άρσεναλ δεν ηττήθηκε από την Αταλάντα! (vids)
Η Ατλέτικο… ξέρανε τη Λειψία στο 90′! (vids)
Στάση Πριγκιπάτο για την Μπαρτσελόνα (vid)
Μυθικός Ράγια: Έβγαλε πέναλτι και στη συνέχεια απέκρουσε το «ριμπάουντ» στη γραμμή! (vid)
Η Ατλέτικο ισοφάρισε κόντρα στην Λειψία με το τέλειο πλασέ του Γκριεζμάν (vid)
Γιαμάλ λαμπρός δίνει ζωή στην Μπαρτσελόνα (vid)
Αταλάντα – Άρσεναλ: Τεράστια επέμβαση του Καρνεσέκι στο φάουλ του Σάκα (vid)
Χαμένος στο Πριγκιπάτο ο Τερ Στέγκεν – Σκοράρει με Ακλιούς η Μονακό (vid)
Με το… καλημέρα η Λειψία «σόκαρε» την Ατλέτικο – Το κάρφωσε ο Σέσκο (vid)
Ο Κόντε «υποκλίθηκε» στην εμφάνιση της Ίντερ με τη Σίτι!
Μια Λεβερκούζεν σκέτη απόλαυση στο Ρότερνταμ (vid)
Τεράστια απώλεια για Σίτι και Πεπ ενόψει Άρσεναλ!
Τρομακτική Λεβερκούζεν, ΔΙΑΛΥΕΙ από το ημίχρονο τη Φέγενορντ! (vids)
Η BILD στέλνει το αστέρι του Αλόνσο στη Ρεάλ κι ο Μπέλινγχαμ αγχώνεται!
Τουρκική υπόθεση τα δυο γκολ της Μπενφίκα στο «Μαρακανα» – Απίστευτο φάουλ το 0-2! (vids)

Εκπληκτική φάση από τον Ράγια, ο οποίος κατάφερε να αποκρούσει το πέναλτι του Ρετέγκι, ενώ στη συνέχεια απομάκρυνε και την κεφαλιά του ίδιο στο «ριμπάουντ».

Η Αταλάντα έχασε μία ανεπανάληπτη ευκαιρία να προηγηθεί στο παιχνίδι κόντρα στην Άρσεναλ, με τον Ράγια να κάνει τεράστια διπλή επέμβαση.

Στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου, ο Έντερσον βρέθηκε στην πεσμένος στην περιοχή της Άρσεναλ μετά το μαρκάρισμα του Πάρτεϊ. Μετά από τον έλεγχο του VAR ο διαιτητής καταλόγισε πέναλτι. Ράγια

Ο Ράγια έκανε δύο τεράστιες επεμβάσεις κόντρα στην Αταλάντα

Ο Ρετέγκι ήταν αυτός που ανέλαβε την εκτέλεση και ήρθε αντιμέτωπος με τον Ράγια. Ο 25χρονος είδε τον Ράγια να πέφτει σωστά και να απομακρύνει το πέναλτι. Ωστόσο, από την απόκρουση η μπάλα κατέληξε στον ίδιο.

Ο επιθετικός της Αταλάντα προσπάθησε να σκοράρει στο «ριμπάουντ» με το κεφάλι, αλλά ο Ράγια πρόλαβε και απέκρουσε και τη δεύτερη επίθεση του Ρετέγκι, κρατώντας έτσι το «0».