Η γκολάρα του Νούνιες… τελείωσε από το ημίχρονο την Μπόρνμουθ (vid)
Λίβερπουλ

Ο Ντάργουιν Νούνιες πέτυχε ένα καταπληκτικό γκολ και έτσι... κλείδωσε τη νίκη της Λίβερπουλ κόντρα στην Μπόρνμουθ.

21.09.2024 | 17:53

Η Λίβερπουλ αντιμετώπισε εντός έδρας την Μπόρνμουθ και δε δυσκολεύτηκε να… καθαρίσει τον αγώνα από το πρώτο κιόλας ημίχρονο.

Η ομάδα του Άρνε Σλοτ είδε τον Ντίας να πετυχαίνει δύο γκολ σε δύο λεπτά και έτσι πήρε ένα πολύ σημαντικό πλεονέκτημα στην αναμέτρηση. Λίγο αργότερα, ο Ντάργουιν Νούνιες… κλείδωσε τη νίκη με ένα υπέροχο γκολ.

Ο Ντάργουιν Νούνιες με γκολάρα έκανε το 3-0

Ο Νούνιες από την άκρη της περιοχής έκανε ένα υπέροχο σουτ και δεν άφησε κανένα περιθώριο στον αντίπαλο τερματοφύλακα, κάνοντας το 3-0 για την ομάδα του.