Αντρέ Ονάνα: Έκλεισε στόματα με τη διπλή ΑΠΙΘΑΝΗ επέμβαση! (vid)
Μάικλ Ολίσε: Το νέο αστέρι της Μπάγερν Μονάχου λάμπει!
Γιουβέντους – Νάπολι: Το απόλυτο ΜΗΔΕΝ (vid)
Απίθανη φάση στο Λονδίνο για Γιουνάιτεντ – Διπλό δοκάρι από Γκαρνάτσο και Μπρούνο (vid)
O Τρεντ Αλεξάντερ Άρνολντ έχει ένα νούμερο που θα ζήλευαν θρύλοι της Premier League! (stats)
Επιστροφή στις νίκες και… προσωρινή κορυφή για την Λίβερπουλ
«Πεντάστερη» Μπάγερν, συνέχισε… από εκεί που σταμάτησε στο Champions League!
«Όργια» της Μπάγερν με… τάλιρο στην Βέρντερ (vids)
Μπάγερν Μονάχου

Η Μπάγερν Μονάχου... διέλυσε με κάθε έννοια τη Βέρντερ Βρέμης, καθώς πέτυχε πέντε γκολ σε 65 λεπτά.

Η Μπάγερν Μονάχου έκανε… όργια κόντρα στη Βέρντερ Βρέμης και κατάφερε να πετύχει 5 γκολ σε λιγότερα από 70 λεπτά παιχνιδιού.

Η Μπάγερν άνοιξε το σκορ στο 23ο λεπτό με τον Ολισέ, ενώ εννέα λεπτά αργότερα ο Μουσιάλα διπλασίασε τα τέρματά της. Μπάγερν

Η Μπάγερν έκανε… πλάκα στη Βέρντερ

Ο Χάρι Κέιν προσέθεσε και αυτός το όνομά του στη λίστα των σκόρερ στο 57′ και τρία λεπτά μετά ο Ολισέ έφτασε τα 2 γκολ.

Το 0-5 διαμόρφωσε ο Γκνάμπρι στο 65ο λεπτό, ο οποίος συνέχισε το… πάρτι της Μπάγερν Μονάχου.