«Όργια» της Μπάγερν με… τάλιρο στην Βέρντερ (vids)
Μπάγερν Μονάχου

Η Μπάγερν Μονάχου... διέλυσε με κάθε έννοια τη Βέρντερ Βρέμης, καθώς πέτυχε πέντε γκολ σε 65 λεπτά.

21.09.2024 | 18:12

Η Μπάγερν Μονάχου έκανε… όργια κόντρα στη Βέρντερ Βρέμης και κατάφερε να πετύχει 5 γκολ σε λιγότερα από 70 λεπτά παιχνιδιού.

Η Μπάγερν άνοιξε το σκορ στο 23ο λεπτό με τον Ολισέ, ενώ εννέα λεπτά αργότερα ο Μουσιάλα διπλασίασε τα τέρματά της.

Η Μπάγερν έκανε… πλάκα στη Βέρντερ

Ο Χάρι Κέιν προσέθεσε και αυτός το όνομά του στη λίστα των σκόρερ στο 57′ και τρία λεπτά μετά ο Ολισέ έφτασε τα 2 γκολ.

Το 0-5 διαμόρφωσε ο Γκνάμπρι στο 65ο λεπτό, ο οποίος συνέχισε το… πάρτι της Μπάγερν Μονάχου.