Τρομερός ο Μπαπέ, έκανε την γκολάρα του να φανεί σαν αστείο! (vid)
Ρεάλ Μαδρίτης

Ο Κιλιάν Μπαπέ σκοράρει για 4ο σερί παιχνίδι με τη φανέλα της Ρεάλ, κάνοντας το 2-0 κόντρα στην Ντεπορτίβο Αλαβές.

24.09.2024 | 22:56

Στο τεσσαρακοστό λεπτό του εντός έδρας αγώνα της Ρεάλ Μαδρίτης με την Αλαβές, έγινε το 2-0. Ο σκόρερ ήταν ο Κιλιάν Μπαπέ με το έβδομο γκολ του σε εννιά αγώνες με τη φανέλα των Μαδριλένων. Για πλάκα έχει τέτοια τέρματα ο 25χρονος σούπερ σταρ η αλήθεια είναι, όσο και να τον κριτικάρουν ότι χτυπά μόνο πέναλτι…

Κάνε LIKE στη σελίδα του SPORTSKING στο FACEBOOK και μάθε πρώτος τα νέα της αγαπημένης σου ομάδας

Ο Μπαπέ συνδυάστηκε έξοχα με τον Τζουντ Μπέλινγχαμ, απέφυγε κι αντίπαλο πλασάροντας τον τερματοφύλακα των φιλοξενούμενων. Το 1-0 είχε συμβεί από τον Λούκας Βάσκες μόλις στο πρώτο λεπτό του ματς στο «Μπερναμπέου».