Ψυχρολουσία στην Τούμπα: Σκόραρε η Στεάουα στην τελευταία φάση! (vid)
Europa League

Η Στεάουα στην τελευταία φάση του πρώτου ημιχρόνου κατάφερε να αφήσει... παγωτό τον κόσμο και τους παίκτες του ΠΑΟΚ, μιας και σκόραρε.

03.10.2024 | 23:03

Η Στεάουα φύλαξε το καλύτερο για το τέλος! Ο ΠΑΟΚ ήταν αυτός που είχε τις φάσεις και το δοκάρι. Οι παίκτες του Ραζβάν Λουτσέσκου ήταν εκείνοι που έφτασαν πιο κοντά στο γκολ. Αλλά εκείνοι που το σημείωσαν ήταν οι Ρουμάνοι.

Οι φιλοξενούμενοι στην τελευταία φάση του πρώτου ημιχρόνου βγήκαν στην επίθεση από τα δεξιά με τον Ολαρού και έδωσε έτοιμο γκολ στον Μπιρλιγκέα, όπου νίκησε τον Κοτάρσκι για το 1-0.

ΠΑΟΚ – Στεάουα: Ιδού το γκολ που σημείωσαν οι Ρουμάνοι!