Πανέμορφο γκολ του Γκαρνάτσο – Προσπαθεί να «σώσει» τον Τεν Χαγκ (vid)
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

O Γκαρνάτσο με ένα όμορφο γκολ ισοφάρισε σε 1-1 την Μπρέντφορντ, ξεσπώντας σε πανηγυρισμούς!

19.10.2024 | 18:17

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο κόντρα στην Μπρέντοφορντ, όντας πίσω στο σκορ με 1-0, όμως η ομάδα του Έρικ τεν Χαγκ μπήκε αποφασισμένη για την ανατροπή και κατάφερε άμεσα να ισοφαρίσει σε 1-1!

Συγκεκριμένα στο 47′ ο Γκαρνάτσο βγήκε στο δεύτερο δοκάρι και εκμεταλλεύτηκε την σέντρα πάρε βάλε του συμπαίκτη του, γράφοντας το 1-1, μέσα σε έξαλλους πανηγυρισμούς.

Στο πρώτο ημίχρονο ο Αργεντινός σταρ είχε χάσει πολλές ευκαιρίες, όμως «λυτρώθηκε» με αυτό το πανέμορφο γκολ!