Ρεάλ Μαδρίτης: Η «άρρωστη» ντρίπλα του Γκιουλέρ! (vids)
Τότεναμ: Νέο «πλήγμα» ενόψει του ντέρμπι με την Άρσεναλ!
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Παραδέχθηκε το ατόπημά του ο Μουρίνιο

Πολλά νεύρα με την απόδοση των ποδοσφαιριστών του στο πρώτο μέρος του αγώνα με την Κρίσταλ Πάλας είχε ο Ζοσέ Μουρίνιο, με αποτέλεσμα στο ημίχρονο να χρησιμοποιήσει βαριές εκφράσεις, όπως παραδέχτηκε με δηλώσεις του ο Πορτογάλος τεχνικός.

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έκανε μία από τις μεγαλύτερες ανατροπές της σεζόν στο εκτός έδρας ματς κόντρα στην Κρίσταλ Πάλας. Οι Κόκκινοι Διάβολοι ήταν πίσω στο σκορ με δύο γκολ, αλλά, στο τέλος έφυγαν νικητές με 3-2.

Μάλιστα, το πρώτο 45λεπτο τους βρήκε όχι μόνο να χάνουν χάρη στο γκολ του Τάουνσεντ, αλλά, να μην μπορούν να απειλήσουν τους αντιπάλους τους. Κάτι που έβγαλε από τα ρούχα του τον Ζοσέ Μουρίνιο κατά τη διάρκεια της ανάπαυλας.

Ο Πορτογάλος τεχνικός με δηλώσεις του παραδέχτηκε δημοσίως ότι είπε «βαριές κουβέντες» στ’ αποδυτήρια στους παίκτες του. Ωστόσο, δεν μπορεί να τον κατηγορήσει κανείς, αφού στο τέλος η Γιουνάιτεντ πήρε μία πολύ σημαντική νίκη