Παλομίνο και Πάσαλιτς κάνουν το 2-1 για την Αταλάντα σε 9 λεπτά! (vids)
Serie A

Η Αταλάντα γυρνάει... τούμπα την αναμέτρηση με τη Ρόμα μέσα σε 9 λεπτά! Παλομίνο, Πάσαλιτς διαμορφώνουν το 2-1 στο 50' και το 59' αντίστοιχα!

15.02.2020 | 23:17

Εννιά λεπτά έφταναν για την Αταλάντα να γυρίσει την κατάσταση υπέρ της!

Η Ρόμα μπορεί να προηγήθηκε με τον Έντιν Τζέκο στο 45′, αλλά η απάντηση ήρθε εις… διπλούν στο δεύτερο ημίχρονο!

Στο 50′ ο Παλομίνο ισοφάρισε με κοντινή προβολή, μετά από εκτέλεση κόρνερ, ενώ το 2-1 έγινε στο 59′ με τρομερό σουτ του Πάσαλιτς μέσα από την περιοχή και μετά από φάση διαρκείας!