Τρέλα το Βέλγιο! Νέο απίθανο γκολ από τον Ντε Μπρόινε (vid)
EURO 2020

Ο Κέβιν Ντε Μπρόινε με ένα απίθανο γκολ έδωσε το προβάδισμα στο Βέλγιο κόντρα στην Δανία! Δεν το πανηγύρισε ο ποδοσφαιριστής της Μάντσεστερ Σίτι!

17.06.2021 | 20:41

Το Βέλγιο χρειάστηκε μόλις λίγα λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο για να φέρει τα πάνω κάτω στο ματς κόντρα στην Δανία! Οι Βέλγοι κατάφεραν να βρουν το γκολ της ισοφάρισης με τον Αζάρ στο 55′, ενώ ο Ντε Μπρόινε που έχει επιστρέψει κεφάτος… σημείωσε ένα απίθανο γκολ στο 70′ γράφοντας το 2-1!

Όπως θα δείτε οι παίκτες του Βελγίου άλλαξν υπέροχα την μπάλα και ο άσσος της Μάντσεστερ Σίτι με το τρομερό αριστερό του σουτ, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα δίνοντας το προβάδισμα στην ομάδα του!