Ο Ντάνι Άλβες διέλυσε την Ατλέτικο – Διασυρμός για τον Σιμεόνε (vid)
Μπαρτσελόνα

Ο Ντάνι Άλβες σημείωσε ένα πανέμορφο γκολ κόντρα στην Ατλέτικο Μαδρίτης κα.. διέλυσε τα όνειρα της Ατλέτικο για ανατροπή.

06.02.2022 | 18:33

Η Μπαρτσελόνα έχει στήσει ένα πάρτι κόντρα στην Ατλέτικο Μαδρίτης με τον Ντάνι Άλβες να σκοράρει για το 4-1!

Οι Καταλανοί έχουν ήδη φιλοδωρήσει με 4 γκολ την ομάδα του Ντιέγκο Σιμεόνε! Με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου ο Βραζιλιάνος μπακ της Μπαρτσελόνα εκμεταλλεύτηκε την πάσα του Αλμπα και με ένα πανέμορφο σουτ έγραψε το 4-1!

Το πανηγύρισε έξαλλα… και πήρε ένα μεγάλο χειροκρότημα από την εξέδρα:

Λίγα λεπτά αργότερα οι Μαδριλένοι κατάφεραν να μειώσουν σε 4-2 με τον Λουίς Σουάρες!