Μειώνει ο Γκρίλις με μονοκόμματη σουτάρα με το «καλησπέρα»! (vid)
Μάντσεστερ Σίτι

Ο Τζακ Γκρίλις στα πρώτα λεπτά του δεύτερου ημιχρόνου μειώνει το σκορ σε 2-1 στο Ολυμπιακό Στάδιο του Λονδίνου.

15.05.2022 | 17:19

Πρώτο γκολ για τον Τζακ Γκρίλις στην Premier League μακριά από το «Έτιχαντ». Και έμελλε να το βάλει σε ένα κρίσιμο ματς την ώρα που η ομάδα του βρίσκεται σε πολύ δύσκολη θέση. Μιας και τα δυο γκολ του Τζάροντ Μπόουεν είχαν δυσκολέψει αρκετά τους «πολίτες» στο London Stadium της Γουέστ Χαμ.

Ο Άγγλος άσος της Σίτι μόλις στο 49′ μείωσε το σκορ και έδωσε το έναυσμα για την αντεπίθεση. Με σκοπό φυσικά να μην έχει ευτράπελα η Σίτι αναφορικά με το πρωτάθλημα…