Πρόκριση με τεσσάρα και μπαλάρα για την Μπάγερν Μονάχου! (vid)
Ο καλύτερος αμυντικός της Γιουνάιτεντ παίζει στη… Νότιγχαμ Φόρεστ (vid)
«Συναγερμός» στην Παρί με Μπαπέ και Ράμος ενόψει Μπάγερν! (pic)
Ξεκίνησε τις «ζωγραφιές» με την Μπάγερν ο Κανσέλο (vid)
Αδιανόητος Μπαπέ – Έχασε δυο πέναλτι και αστόχησε από τα δυο μέτρα στο «ριμπάουντ»! (vid)
Mundial QATAR 2022

Ο Πούλισικ έχασε το… άχαστο – Απαράδεκτο τελείωμα για την κλάση του (vid)

Ο Πούλισικ έχασε μια μοναδική ευκαιρία στο ξεκίνημα του ματς κόντρα στην Ολλανδία σε ένα... τελείωμα που θα τον "στοιχειώνει"!

Οι ΗΠΑ λίγο έλειψε να σοκάρουν την Ολλανδία στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης, ωστόσο ο Πούλισικ στο τετ-α-τετ που βρέθηκε κόντρα στον Ντόπερτ δεν κατάφερε να κερδίσει τον γκολκίπερ της Ολλανδίας.

Ο έμπειρος επιθετικός ήρθε φάτσα με το τέρμα και ανενόχλητος δεν κατάφερε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα σε μια φάση που θα τον “στοιχειώνει”.

Μάλιστα, λίγα λεπτά αργότερα ο Ντεπάι “πλήγωσε” τον Πούλισικ και την ομάδα του καθώς με πανέμορφο γκολ έκανε το 1-0 για τους “οράνιε”.