Ράγια, μας… ράγισες τα μυαλά – Έξοδος που βλέπουμε στα ερασιτεχνικά (vid)
Άρσεναλ

Ο Ράγια έκανε μια περίεργη... ενέργεια στο ματς κόντρα στην Λούτον, κάνοντας μια έξοδο που έφερε το 2-2 της Λούτον!

05.12.2023 | 23:38

Ο Ντάβιντ Ράγια έχει πάρει την θέση του βασικού από τον Ράμσντεϊλ… ωστόσο έκανε την πιο κακή του εμφάνιση στο ματς κόντρα στην Λούτον!

Στο ξεκίνημα του πρώτου ημιχρόνου και με το σκορ στο 2-1 υπέρ των “κανονιέρηδων”, ο γκολκίπερ της Άρσεναλ αντέδρασε τραγικά στην εκτέλεση κόρνερ των γηπεδούχων κάνοντας μια έξοδο, αλλού για αλλού!

Το αποτέλεσμα ήταν η Λούτον να ισοφαρίσει σε 2-2 με τον Αντεμπάγιο….

Δείτε το τραγικό λάθος του Ράγια:

Μάλιστα, λίγα λεπτά αργότερα ο Μπάρκλεϊ έκανε την ανατροπή και έγραψε το 3-2 για την ομάδα του!