Γράφτηκε ιστορία – Τρεις γυναίκες διαιτητές στο ματς της πρωταθλήτριας Ίντερ (vid)
Κράουτς… βούλωσες στόματα: «Υπερτιμημένος ο Κλοπ; Δείτε που ήταν πριν η Λίβερπουλ»
Ξέσπασμα Κάραγκερ: «Για αυτό τσακώθηκαν Σαλάχ και Κλοπ! Είστε θρύλοι της Λίβερπουλ…»
O Χάρι Κέιν υπόσχεται γκολ… με το τσουβάλι κόντρα στη Ρεάλ Μαδρίτης
Λεβερκούζεν και Αλόνσο «ζαχαρώνουν» τον αρχηγό της «Βασίλισσας»
O Σλοτ «τρέχει» να σώσει τη Λίβερπουλ από μια ακόμη ηχηρή αποχώρηση
O εκρηκτικός Ίσακ έκανε… θρύψαλα την πρωτιά του Ζλάταν στο Νησί (stats)
Ματσάρα από τον Μέσι – Καθάρισε με… 4αρα η Ίντερ Μαϊάμι (vid)
Τα ταμεία της Μπαρτσελόνα παίρνουν μικρή ανάσα… από το πουθενά
Η Γιουνάιτεντ «μαγειρεύει» την επιστροφή του Τούχελ στην Premier League
Επίσημο: Για… πάντα στην Παρί ο Ζαΐρ-Εμερί!
Η διαιτησία στέρησε από την Τσέλσι την επική ανατροπή κόντρα στην Άστον Βίλα! (vid)
Η Ατλέτικο «πάτησε» την Μπιλμπάο και «κλείδωσε» την τετράδα! (vid)
Η Παρί πήγε για… αυτοκτονία αλλά σώθηκε στο τέλος κόντρα στη Χάβρη! (vid)
Η Άρσεναλ θέλει να… κλέψει το μέλλον της Ατλέτικο!
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Η Λίβερπουλ το γύρισε… με την άμυνα παιδική-χαρά της Γιουνάιτεντ! (vid)

Η τραγική αμυντική γραμμή της Γιουνάιτεντ... τιμωρήθηκε παραδειγματικά από την Λίβερπουλ!

Η Λίβερπουλ χρειάστηκε μόλις λίγα λεπτά προκειμένου να γυρίσει το ματς κόντρα στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, καθώς είχε βρεθεί από νωρίς πίσω στο σκορ με 1-0.

Ωστόσο, η ομάδα του Γιούργκεν Κλοπ έκανε την ανατροπή πριν το τέλος του πρώτου 45λεπτου, με τους Σαλάχ και ΜακΆλιστερ να τιμωρούν παραδειγματικά την τραγική αμυντική γραμμή των γηπεδούχων, σκοράροντας και οι δύο με σχετικά άνεση!

Η αρχή έγινε στο 44′ με τον ΜακΆλιστερ και ο Σαλάχ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου έγραψε το 1-2!