Τα έχει χαμένα η Μίλαν, κάνει πάρτι στο Μιλάνο η Λιλ! (vid)
Μίλαν

Η Λιλ κάνει πάρτυ στο Σαν Σίρο και... η άμυνα της Μίλαν δεν μπορεί να αντιμετωπίσει τον ασταμάτητο Γιαζιτσί!

05.11.2020 | 23:32

Η Λιλ κάνει ότι θέλει στην έδρα της Μίλαν, καθώς οι Γάλλοι προηγούνται με 3-0 από το 60′ με απόλυτο πρωταγωνιστή τον Γιαζιτσί! Ο έμπειρος μέσος των Γάλλων έχει σημειώσει και τα τρία γκολ της ομάδας του… σκορπώντας ενθουσιασμό με τις συνεχόμενες εκπληκτικές εμφανίσεις του!

Οι Γάλλοι προηγήθηκαν με το εύστοχο πέναλτι του Γιαζιτσί στο 22′. Στο δεύτερο ημίχρονο ο άσσος της Λιλ μπήκε κεφάτος και αρχικά με ωραίο σουτ έγραψε το 2-0 στο 55′. ενώ τρία λεπτά αργότερα σκόραρε ξανά για το 3-0!

Από την άλλη η Μίλαν… δείχνει ανήμπορη να ακολουθήσει τον ρυθμό των Γάλλων!