Το πήρε προσωπικά ο Μπενζεμά και κάνει ανατροπή! (vids)
EURO 2020

Ο Καρίμ Μπενζεμά πήρε πάνω του τη Γαλλία και με δυο γκολ μέσα σε δυο λεπτά έκανε φοβερή ανατροπή στο ματς με την Ελβετία.

28.06.2021 | 23:25

Τι ματς κάνει ο Καρίμ Μπενεμά! Πόσο πολύ ανάγκη τον είχε η Γαλλία… Ο χαρισματικός επιθετικός τη Ρεάλ Μαδρίτης με δυο δικά του γκολ σε δυο λεπτά έκανε μεγάλη ανατροπή. Μετά το χαμένο πέναλτι του Ροντρίγκες, ο έμπειρος άσος τιμώρησε την Ελβετία. Με πλασέ στο 57ο και με κεφαλιά στο 59ο λεπτό, ο Μπενζεμά έκανε το 0-1, 2-1.

Τέτοιο Instagram έχεις ξαναδεί; Πάμε στοίχημα όχι! Οι… εικόνες μιλάνε από μόνες τους!