Τσέλσι: Το πρώτο «τεμάχιο» με Πότερ στον πάγκο με πλασεδάρα Στέρλινγκ! (vid)

Η Τσέλσι βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα στο παιχνίδι με τη Σάλτσμπουργκ, χάρη στο πλασέ του Ραχίμ Στέρλινγκ.

14.09.2022 | 23:26

Στο δεύτερο λεπτό του β’ ημιχρόνου στο «Στάμφορντ Μπριτζ», η Τσέλσι άνοιξε το σκορ. Η Σάλτσμπουργκ κράτησε για 47 αγωνιστικά λεπτά το 0-0 στο Λονδίνο. Αλλά, ο Ραχίμ Στέρλινγκ δεν μπορούσε να περιμένει άλλο. Έκανε τρομερό πλασέ στη γωνία και άνοιξε τον λογαριασμό του στο Champions League με τη φανέλα των μπλε. Στο πρώτο ματς της Τσέλσι με τον Γκρέιαμ Πότερ στην άκρη του πάγκου της, ο Στέρλινγκ τον καλωσορίζει με ωραίο πλασέ!

Κάνε Like στη νέα σελίδα μας στο Facebook και μάθε πρώτος τα νέα της αγαπημένης σου ομάδας