Η Μπάγερν έδωσε το σύνθημα ενόψει Ρεάλ: «Όλα στα κόκκινα!» (vid)
Αρχισκόρερ (με συγκάτοικο) ο Παυλίδης στην Eredivisie με ασύλληπτο γκολ! (vid)
Λάθος επιπέδου League Two ο Ράγια και γκολ απ’ το πουθενά η Τότεναμ! (vid)
Τότεναμ – Άρσεναλ: ΘΕΟΤΡΕΛΟΣ Γουάιτ, πήγε να… λύσει τα γάντια του Βικάριο! (vid)
Κεφαλιά -κανονιά του Χάβερτς και 3-0 η Άρσεναλ! (vid)
Η Άρσεναλ ξεδίπλωσε την τέλεια αντεπίθεση και ο Σάκα έκανε το 2-0! (vid)
Με… κανονιά από την Τότεναμ έκανε το 1-0 η Άρσεναλ! (vid)
Η μυθική σεζόν του Μέσι – Γλεντάει και τους haters με τα στατιστικά του (pics)
Υποκλιθείτε στην πρωταθλήτρια Ίντερ – Έκανε πλάκα και στην Τορίνο (vid)
Κόσμος

Η αντίδραση του Μέσι για την άμυνα της ομάδας του και το… «Siuuu» της Αλ Χιλάλ! (vids)

Μόνο χαρούμενος δεν έμεινε ο Μέσι με την αμυντική λειτουργία της ομάδας του, ενώ οι γηπεδούχοι πανηγύρισαν... όπως ο Κριστιάνο Ρονάλντο.

Αλ Χιλάλ και Ίντερ Μαϊάμι αναμετρήθηκαν σε μία φιλική αναμέτρηση, ώστε οι παίκτες των δύο ομάδων να είναι έτοιμοι για τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις. Η αναμέτρηση ξεκίνησε άσχημα για την ομάδα του Λιονέλ Μέσι, με την αμερικανική ομάδα να δέχεται τρία γκολ από το πρώτο ημίχρονο.

Ο σύλλογος του Νεϊμάρ προηγήθηκε από νωρίς με τον Μίτροβιτς να βρίσκει δίχτυα από το 10ο λεπτό, ενώ μόλις τρία λεπτά μετά ο Αλ Χαμντάν εκμεταλλεύτηκε την κακή αμυντική λειτουργία της Ίντερ Μαϊάμι και έτσι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0. Η αντίδραση των συμπαικτών του στη συγκεκριμένη φάση εκνεύρισε τον Λιονέλ Μέσι, ο οποίος δεν έκρυψε την απογοήτευσή του για τα όσα έγιναν. Μέσι

Ο Μέσι στεναχωρήθηκε και η Αλ Χιλάλ το πανηγύρισε με… Siuuu

Η Ίντερ Μαϊάμι κατάφερε να μειώσει στο 34ο λεπτό με τον Λουίς Σουάρες, όμως οι γηπεδούχοι δεν άργησαν να απαντήσουν, με τον Μίκαελ δέκα λεπτά μετά να διαμορφώνει το 3-1, το οποίο ήταν και το σκορ του ημιχρόνου. Μάλιστα, αποφάσισε να πανηγυρίσει με τον τρόπο του Κριστιάνο Ρονάλντο, με όλο το γήπεδο να φωνάζει «Siuuu».