Με άγριες διαθέσεις η Λίβερπουλ, κάνει σκόνη τη Σπάρτα με τέσσερα γκολ σε επτά λεπτά! (vids)
Λίβερπουλ

Κάτι παραπάνω από καταπληκτική η Λίβερπουλ στο πρώτο τέταρτο του ματς με τη Σπάρτα Πράγας, με το σκορ στο 4-0 ήδη!

14.03.2024 | 22:33

Ένα επτάλεπτο τόσο εφιαλτικό για τη Σπάρτα Πράγας όσο δεν είχε φανταστεί… Η Λίβερπουλ είναι καταιγιστική, απολαυστική και σαρωτική. Μέσα σε επτά λεπτά οι «κόκκινοι» έχουν διαλύσει τους Τσέχους και στη ρεβάνς του «Άνφιλντ». Τέσσερις διαφορετικοί σκόρερ, με τον Νούνιες να κάνει την αρχή στο 7′, στην επόμενη φάση σκόραρε ο Κλαρκ, ενώ το δεκάλεπτο έκλεισε με τον Σαλάχ να κάνει το 3-0. Το 4-0 από τον Κόντι Χάκπο και το συνολικό σκορ εκτοξεύθηκε στο 9-1!