Έχασε το “άχαστο” ο Ντέστρο (vid)
Serie A

Ο άσος της Μπολόνια, Ματία Ντέστρο, έχασε την ευκαιρία της χρονιάς στην ήττα της ομάδας του από τη Σπαλ με 1-0.

04.03.2018 | 12:43

H Μπολόνια βρισκόταν πίσω στο σκορ με 1-0 από τη Σπαλ και έψαχνε με μανία το γκολ της ισοφάρισης στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

Η ευκαιρία που έψαχνε παρουσιάστηκε στα πόδια του Ματία Ντέστρο στο 94ο λεπτό αλλά ο 26χρονος ποδοσφαιριστής κατάφερε προ κενής εστίας και από πολύ κοντινή απόσταση να στείλει τη μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι και να στερήσει την δυνατότητα στην ομάδα του να πανηγυρίσει την κατάκτηση του βαθμού.