Η μαγική ΓΚΟΛΑΡΑ του Κέιν!(vid)
Τότεναμ

Απίθανη σουτάρα από τον Κέιν!

07.12.2019 | 17:27

Η Τότεναμ μπήκε στο ματς φορτσάτη. Μόλις στο 9ο λεπτό ήταν μπροστά με 2-0 και έδειξε τις διαθέσεις της εν όψει της συνέχεια της αναμέτρησης. Το ματς έχει γείρει στην πλευρά των γηπεδούχων, που με τα γκολ του Κέιν και του Μούρα έχουν καθαρίσει από νωρίς την υπόθεση νίκη. Οι οπαδοί των γηπεδούχων που πήγαν στο γήπεδο , εκτός από μια εύκολη και από ότι φαίνεται ευρεία νίκη, είχαν την χαρά να δουν τον αρχηγό τους, να σημειώνει ένα τρομερό γκολ μια μια σουτάρα εκτός περιοχής, μόλις στο 4ο λεπτό της συνάντησης.